2733
2734
عنوان

بارداری دوباره با دوقلوهای ۴ ماهه🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1631 بازدید | 69 پست
اره جلوگیری طبیعی داشتم مث اینکه خطا داره😑

مبارکت باشه عزیزم....خدا قبهت قوت و توان هم میده 

برات دعا میکنم خدا بهت آرامش بده

ولی خدایی خوشحال شدم برات....چون خودم چندین ساله اقدامیم و هیچی نتیجه نگرفتم...

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
عزیزم خودمون دهنمون سرویس شده با دوقلو ها اصلا کمکی نداریم خودمونیم ن من خاستم ن اون جلو گیری طبیعی ...

من ۴ سالی میشه همین طبیعی روالمه ولی اصن خطا نداشته🤭

اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖🏿 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از دستش در رفته. منم کمکی ندارم یدونه ست دیگه زن و شوهر دیونه شدیم شما که دو قلو دارین چی میکشین خدا ...

دقیقاً خیلی سخته 😑

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ
جلوگیری طبیعی یه تفکر اشتباهه که بعضی خانم ها دچارش هستن  توی پیشاب هم اسپرم زنده و فعال وجود ...

عزیز با اقدام چندین ساله باردار نشدم

درسته باید رعایت بشه اما جلوی خواست خدا که نمیشه قد علم کرد

بهشون دلداری بدین کاری که شده 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
مبارکت باشه عزیزم....خدا قبهت قوت و توان هم میده  برات دعا میکنم خدا بهت آرامش بده ولی خدایی ...

عزیزم تایپیک های منو بخون منم باردار نمیشدم با دارو دوقلو باردار شدم ان شاالله بزودی دامنت سبز بشه

عزیزم خودمون دهنمون سرویس شده با دوقلو ها اصلا کمکی نداریم خودمونیم ن من خاستم ن اون جلو گیری طبیعی ...

همون جلوگیری طبیعی یعنی بی ملاحظه گی . همسرت باید ازکان استفاده میکرده

من ۴ سالی میشه همین طبیعی روالمه ولی اصن خطا نداشته🤭

منم ۳ طبیعی بود 😅

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ
خیلی خیلی سخته ولی به هیچ عنوان سقط نکن،یه دوره ای خیلی خسته میشی ولی به این فکر کن که باهم بزرگ میش ...

فقط خودمو شوهرم هیچکس نمیتونه مادرم مریض و کارمنده مادر شوهرمم طفلی خوب نیس توان نداره

عزیز با اقدام چندین ساله باردار نشدم درسته باید رعایت بشه اما جلوی خواست خدا که نمیشه قد علم کرد ب ...

دلداری دادن باعث آگاهی نمیشه اینو بدونن واسه سری های بعد بیشتر رعایت میکنن 

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جلوگیری طبیعی یه تفکر اشتباهه که بعضی خانم ها دچارش هستن  توی پیشاب هم اسپرم زنده و فعال وجود ...

جلو گیری طبیعی یعنی تو فاصله ۱۲ تا ۱۸ سیکل یا رابطه نداشته باشی یا از کاندوم استفاده کنی نه اینکه تو این بازه فقط .....نریزه داخل متاسفانه بعضیا فکر میکنن یعنی کل ماه نریزه   من خودم هفت سال اینطور جلوگیری کردم بعد ۷سال همون اولین ماه که رعایت نکردم باردار شدم 

2706