2733
2734
عنوان

بارداری دوباره با دوقلوهای ۴ ماهه🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1633 بازدید | 69 پست
من کاندوم پاره شد با اورزانسی حامله شدم.دیگه عمرا کنار شوهرم بخوابم

از دست این شوهرا 😅

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جلوگیری طبیعی یه تفکر اشتباهه که بعضی خانم ها دچارش هستن 

توی پیشاب هم اسپرم زنده و فعال وجود داره و کافیه یک قطره یا حتی کمتر وارد رحم بشه و زن باردار شه پس لطفا خودتون گول نزنید 

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یه دوست داشتم دقیقا همینجوری بودن دوقلو بودن دوسه ماه بعد به دنیا اومدنشون مامانشون دوباره باردار شد 

الان ۲۳ سالشونه انقدر باهم مچنننن انگار ۳ قلوان برای پدر و مادر سخته البته ولی به شیرینی بعدش فکر کن😍

اره جلوگیری طبیعی داشتم مث اینکه خطا داره😑

چجوری همچین ریسکی کردی آخه؟🥴

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
۲ قلوهات چن ساله هستن؟سابقه چند قلویی دارین تو خونواده؟

میگه 4 ماهه

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بسپار به خدا تا حالا نشنیدی کسی سه قلو داشته باشه    خدا خودش حواسش بهت هست به این فکر کن سقفش ۳ سال دیگه همه سختی بچه داری تموم میشه  شما که اینقدر پر بار و حاصلخیزی دفعه بعد خیلی مراقب باش 

ن بابا خودش دهنش سرویس شده با دوقلو ها انقد اذیت شدیم فقط خودمونیم کمکی نداریم

از دستش در رفته. منم کمکی ندارم یدونه ست دیگه زن و شوهر دیونه شدیم شما که دو قلو دارین چی میکشین خدا بهتون کمک کنه و بزرگ کردن سه تا فرشته ها رو براتون آسون کنه. 

ن بابا خودش دهنش سرویس شده با دوقلو ها انقد اذیت شدیم فقط خودمونیم کمکی نداریم

خداییش دیگه ماه آخر بارداری و ۶ماه اول به دنیا اومدن این بچت شده وام بگیری بگیر و یه پرستار بگیر .وگرنه خیلی  سخته

اره جلوگیری طبیعی داشتم مث اینکه خطا داره😑

مبارکت باشه عزیزم منم بچم گوچولوبوددوباره باردارشدم سختم بودولی مزیت‌ها ش هم زیاده مثلا هم بازی بودن باهم واینکه دوسالشون بشه دیگه خیلی کم باشماکاردارن خودشون باهم سرگرمن وبازی میکنن الان تک فرزندهای اطرافم همش میخوان مادرباهاشون بازی کنه یابشینه کنارشون درحالی که من اصلا چنین چیزی نداشتم همش خودشون باهمن وخیلی کم بامن کاردارن درواقع بعضی وقتامن خودموقاطی بازیشون میکنم وگرنه اوناباهم سرگرمن البته بمانددعواهم زیادمیکنن خخخخ

2706