2752
2734
عنوان

بچها بیاین توروخدا یچیزیو الان فهمیدم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 83 پست
شوهر من ک همیشه غور میزنه ارزو ب دل موندم ی بار سوپرایزم کنه فک کنم خسیسه و از پدرش یاد گرفته فقط مو ...

اینم نشونه ی خسیس بودن نیست.

این روزها همه سر مسائل خرج و مخارج غر می زنند 

همسرت مواد اولیه غذا رو با شمارش در اختیارت میذاره؟ کمترین مایحتاج زندگی رو هم براتون تا مین نمی کنه؟

کسی که خسیسهپولداره ولی  جونش به پول هاش بسته اس همه اش  می ترسه پول هاش تموم بشه پس هیچ خرجی نمی کنه نکنه تموم بشه، 

نه شوهر بیچاره ی تو که هفته ای سه تومان فقط در آ مد داره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بخاطر حرف شما نبود شما راحت باش عزیزم من خودم شک داشتم ولی حست درسته👍 ی جواب دیگ میدی اگ بپرسم ؟&n ...

نه عزیزم من جواب هام رو دادم ثابت شده هم هستم توی این سایت کلی هم دعای خیر پشت سرمه نمی‌خوام دیگه چیزی بگم 

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥
همین خانم حس ششمی تو همین تاپیک هست داره گوهر افشانی میکنه😂

نمیدونم جواب خدا رو چی میخوان بدن وقتی یه بنده خدا زود باور رو سر صبحی اینطوری آزار میدن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
برو بابا  واقعا خدا به دادت برسه

خدا به داد تو برسه عزیزم خانواده همسرت برات بد افتاده مادر شوهر داری ؟ اوهوم خوش بگذره بهت

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥
اینم نشونه ی خسیس بودن نیست. این روزها همه سر مسائل خرج و مخارج غر می زنند  همسرت مواد اولیه ...

نمیدونم همین چند وقت پیش ۹تومن داده دستگاه بازی خریده یعنی هیجوفتم پول تو حسابس نمیمونه

دقیقا  تازه به من میگه قضاوت نکن😐😐

چی رو دقیقا قصاوت نکنید؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
نمیدونم همین چند وقت پیش ۹تومن داده دستگاه بازی خریده یعنی هیجوفتم پول تو حسابس نمیمونه

پس خسیس نیست 

خسیس نون هم نمیخوره میگه حیفه

عزیزم میتونی تایپک رو قفل کنی؟ حوصله کل کل ندارم

2706