2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هر دو بعباارتی!

نكنه اول همسرت خيانت كرده و تو هم براي تلافي رفتي خيانت كردي ؟ همسرت هم خبر نداره . بنابر اين غصه هم نميخوره . اگر هم بفهمه واويلا . اين خيانت هيچ ضرر روحي و رواني به همسرت نزده . فقط خودت و خدا ازش خبر داريد و فقط آخرت خودتو بر باد دادي . همينجوريه يا ماجرا چيز ديگه ايه ؟ 

2740
بگردم ناراحت شدم باخوندن حرفت

تنت سلامت عزیزم ایشالله غم نبینی

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان

اره خیلی خیانت دیدم از نامزد قبلیم انقدر زیادن یادم نمیاد ولی بدترینش 

یه بار قرار گذاشتیم شب دیدم نیومد من واتساپش رو گوشیم نصب بود یواشکی رفتم داخل دیدم با یه ج.نده پولی برنامه ریخته و پول زده براش و زنه هم لوکیشن فرستاده که زود بیا بعد ساعت ۹ نمیتونم سرویس بدم بعد من لوکیشنشم داشتم فهمیدم رفته خونه و جلو درشون پارک کرده

من ۲۰ سالم بود فوق خوشگل ....خوشگل نه ها اندام عالی میمردم براش بعد که به روش اوردم گفت نه همینجوری کنجکاو بودم 

من ابرو زنه رو هم بردم در حالی که اون مقصر نبود اون کارش این بود ..

چند بار بعدش بهم خیانت کرد من با درکیونی پرتش کردم از زندگیم بیرون تا الانم گاه گاهی با هط دیگه مزاحمم میشه اینم بگم دوست پسرم نبود نامزد بودیم 

حالاهم که دوباره نامزد کردم نامزدم دور سرم میگرده میمیره برام میگه با دنیا عوضت نمیکنم یه زن حتی نگاش کنه میاد بهم میگه بعد اون آشغال....

2706