2733
2734
عنوان

حس میکنم یه نفر تو خونم مخفی شده ، دارم سکته میکنم😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 5964 بازدید | 173 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید خب همون ی حیوون اومده اونجا  ولی اخع چجوری میخای بخوابی من نگرانتم بجای خودت

خدا هوای بنده هاسو داره

قسمش دادم به اذان صبحش

انشالله ک چیزی نیس

از کاربرا هم ک ترسم رو کم کردن ممنونم

من و فرزندم👩‍👦 هدف از ایجاد این اکانت فقط تبادل نظر بوده و استفاده از تجربیات دیگران و اینکه بتونم به معناو هدف انسان ها از یکسری رفتار ها از دیدگاه خودم دست پیدا کنم🌺
اونی ک میتونست و توانشو داشت دلگرمی داد و ترس و اضطابم رو کم کرد احتیاجی نیس همه دلگرمی بدن همون پ ...

اره جون خودت دزد بیاد خونه تو تاپیک می‌زنی دلگرمی جمع کنی باشه قشنگ بود 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
اره جون خودت دزد بیاد خونه تو تاپیک می‌زنی دلگرمی جمع کنی باشه قشنگ بود 

به تو چه

مگ کارت دعوت فرستادم ک بیای

من و فرزندم👩‍👦 هدف از ایجاد این اکانت فقط تبادل نظر بوده و استفاده از تجربیات دیگران و اینکه بتونم به معناو هدف انسان ها از یکسری رفتار ها از دیدگاه خودم دست پیدا کنم🌺
وای منم از استرس این دستشوییم گرفت میترسم برم دستشویی آخه تو حیاطه 🥴

من تو کوچه ساعت ۴  صب مثل دیوونه ها

اسی ی عکس بده

تو کوچه ام

الان میخوام برم تو خونم

کاربرا عکس بخواید سرکار نباشید نصف شب 

عکس از دزد میخوای؟؟؟؟ 

کارت دعوت فرستادم بیای

والا من تپش قلب گرفتم ولی اسی خیلی ریلکسع 

خب هستم تو کوچه

اینجا جداقل هیچ اتفاقی برام نمیوفته

وسایل خونه هم بجهنم

فقط خودم الان مهمم تا خانوادم بیان 

تو کوچه ام الان میخوام برم تو خونم

اشکال نداره از همون موقعبت عکس بده و از نور تو انباری و ... 

یه کاربر بود وقتی تو راهرو ساختمان پزشکان مونده بود عکس داد 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
2706