2752
2734

ببین 

اگه شرایطش رو داری با معلم یا مدیر مدرسه حرف بزن و از شرایطت بگو.

بهشون بگو که شوهرت چیزی نفهمه تو حرفی بهشون زدی 

اونا جوری وانمود کنن که انگاری خودشون از اثرات ضربه فهمیدن بچه کتک میخوره 

شوهرت رو بکشونن مدرسه و باهاش حرف بزنن تهدیدش کنن 

این پیشنهاد منه

الهی بگردم 😥😥 دلم سوخت 

پسر منم کلاس چهارمه تقریبا همسن پسر تو 

میفهمم چقدر احساساتی و ضعیف هستن 😁😥🤕

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
ای وای طفلی 😥😥  نمی‌دونم چی بگم عزیزم  چون شوهرت تا وقتی توان زدن داشته باشه میزنه&nbs ...

نه بابا برای خودش یه پاوحشی مامان باباش اگه خوب بودن بچه شون رواینجوری تربیت نمیکردن نمیدونم خودش توکودکی کتک زدن این اینجوری بچه روبه هربهونه ی میزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

علتش فقط وجودنحس خودش توزندگیمونه 

همون این لجش روشما هستش راهی پیداکن تا بچه ات بهش احترام بزارد تو جامعه دنبال خلاء پدر نگردد.منم از پدرم کتک میخوردم بخاطر اینکه با مادرم مشکل داشت رو ازدواج دختراش ودست خالی بودنش الان من خودم ۲۲سال طلاق دادم مهندس ساختمانم تو ساخت ساز جرات ازدواج دوم ندارم

خدایا خودت محافظ خوبان باش احتیاج داریم بحضورشان.....
ببین  اگه شرایطش رو داری با معلم یا مدیر مدرسه حرف بزن و از شرایطت بگو. بهشون بگو که شوهرت چی ...

ببخشید این استیکر خنده دستم خورد اشتباهی ارسال شده 

🇵🇸🇮🇷🖤 دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                                                                                    آیت الله حائری شیرازی:«اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»                                   به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                                    
میتونی شماره شوبگی بهم ممنون میشم گلم

گلم من ک نمیشناسم ولی تو نت هست 

حتی اکه همسرتم راضی نشدن حرف بزنن خودت میتونی صحبت کنی با مشاور مشکلی نداره

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا
فدات بشم گلم ممنون ازپبشنهادت خدابچه توبرات نگه داره 

ممنون عزیزم خدا پسر تو رو هم حفظش کنه 

اگه میتونی بفرستش کلاس بزار کمتر توی خونه باشه 

توی بعضی مساجد کلاس دارن و هزینه ی کمتری میگیرن 

همون این لجش روشما هستش راهی پیداکن تا بچه ات بهش احترام بزارد تو جامعه دنبال خلاء پدر نگردد.منم از ...

هراحترامی بزاره بازهم باهاش دشمن دنبال یه بهونه میگرده تابچه روخوردکنه بعدکتکش بزنه اعتمادبه نفس برای بچه نذاشته فکرکنم خودش توکودکی زیادکتک خورده

گلم من ک نمیشناسم ولی تو نت هست  حتی اکه همسرتم راضی نشدن حرف بزنن خودت میتونی صحبت کنی با مشا ...

مرسی گلم بایدخودم تنهایی حرف بزنم اگه بفهمه بیچاره میشم

مرسی گلم بایدخودم تنهایی حرف بزنم اگه بفهمه بیچاره میشم

عزیزم روابط خودتون با هم چجوریه؟

شاید خشمش از شما رو روی بچه خالی میکنه

شاید ی مشکلی داره و نمیتونه بهت بگه 

به نظرم در اولین فرصت حرف بزن 

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا

عزیزم تا میتونی سعی کن خودت اول به شوهرت نزدیک تر بشی بهش احترام بگذاری محبت کنی 

بعد باهاش صحبت کن که بخاطر شماهم که شده خودش رو کنترل کنه .آینده بچه رو داره نابود میکنه 

جز این هیچ راهی نداره .با زور نمیتونی اون مردک رو از کارش منصرف کنی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هراحترامی بزاره بازهم باهاش دشمن دنبال یه بهونه میگرده تابچه روخوردکنه بعدکتکش بزنه اعتمادبه نفس برا ...

ممکن چون من زیاد تحقیرومقایسه میشدم.با وجود سن کم مثلان ۱۴سالم بود برقکاری یا قطعات الکترونیکی بیسیم یا رادیو ضبط تعمیر یا مبتکر بودم هنوزم دارمشون با عکاسی پول تو جیبی و مخارجم را درمیاوردم بازم تو جمع حرف زشت بهم میزد تا بزرگتر شدم از شوهر خواهرم نفرت دارم از عمو و دایی هام بدم میومد بی اثر نیست

خدایا خودت محافظ خوبان باش احتیاج داریم بحضورشان.....
عزیزم روابط خودتون با هم چجوریه؟ شاید خشمش از شما رو روی بچه خالی میکنه شاید ی مشکلی داره و نمیتون ...

رابطمون زیادخوب نیست زیاداهل سازش نیست حرف عادی نمیشه باهش زدفوری می کشونه به سمت دعوا مادیگه خسته شدیم ازدستش به خدا

2706