2752
2734
عنوان

قهوه ای که من سر شب خوردم توش شیشه داشت 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2738 بازدید | 119 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره قبلش انرژی زا خورده بودم 

واااای تو نمیدونی این دوتا رو نباید با هم خورد؟،دقیقا مثل مشروب و مواد که میگن با هم استفاده نشه و موجب اوردوز میشه و خیلی خطرناکه،،قهوه و انرژی زا هم دقیقا همینه،،تپش قلب رو می‌بره شدید بالا...دفعه آخرت باشه که همچین اشتباهی می‌کنی..تا تایپیکت رو خوندم،گفتم این انرژی زا خورده با قهوه

واقعا😳😳نمیدونستممم

آره منم وقتی شنیدم تعجب کردم. هستن اینکارا کنن. قهوه خونه ها اونموقع گزارشش هم خوندم تو خبرا. عجیبه ولی هست

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
نوعش چی بوده؟فرق دارن باهم. دوست منم یه فنجون قهوه کوچیک خودمون تو خونه درست کردیم می‌خورد افتاد رو ...

ننمیدونم خواهر بر پدر مادرش لعنت

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..
ننمیدونم خواهر بر پدر مادرش لعنت

کافئین زیاد بوده. اگه حالت خیلی بده برو اورژانس 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
این موقع شب😓😓

اورژانس ما همین موقعاس دیگه نصفه شب و اینا. حال‌ام نگران نباش خوب میشی. آب زیاد بخور بری دسشویی. نفس عمیق بکش. 

2706