2733
2734
عنوان

قهوه ای که من سر شب خوردم توش شیشه داشت 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2738 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره قبلش انرژی زا خورده بودم 

واااای تو نمیدونی این دوتا رو نباید با هم خورد؟،دقیقا مثل مشروب و مواد که میگن با هم استفاده نشه و موجب اوردوز میشه و خیلی خطرناکه،،قهوه و انرژی زا هم دقیقا همینه،،تپش قلب رو می‌بره شدید بالا...دفعه آخرت باشه که همچین اشتباهی می‌کنی..تا تایپیکت رو خوندم،گفتم این انرژی زا خورده با قهوه

واقعا😳😳نمیدونستممم

آره منم وقتی شنیدم تعجب کردم. هستن اینکارا کنن. قهوه خونه ها اونموقع گزارشش هم خوندم تو خبرا. عجیبه ولی هست

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
نوعش چی بوده؟فرق دارن باهم. دوست منم یه فنجون قهوه کوچیک خودمون تو خونه درست کردیم می‌خورد افتاد رو ...

ننمیدونم خواهر بر پدر مادرش لعنت

تو خسته نشو از قدم برداشتن خدا همیشه یه راهی میسازه..
ننمیدونم خواهر بر پدر مادرش لعنت

کافئین زیاد بوده. اگه حالت خیلی بده برو اورژانس 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
این موقع شب😓😓

اورژانس ما همین موقعاس دیگه نصفه شب و اینا. حال‌ام نگران نباش خوب میشی. آب زیاد بخور بری دسشویی. نفس عمیق بکش. 

2706