2733
2734
الان میخوای خودتو بکشی؟ جواب منو بده درست 

میخوام تلاش کنم حالم خوب بشه منکه این همه صبر کردم یکم دیگه ام روش اما اگه نشد اره چون اینجوری دارم زجرکش میشم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوسال از خونه فرار کردی با ایشون زنذگی کردی؟یا منظورت اینه  رل بودی باهاش

نه عزیزم رل بودم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️
2731
حاضرم زندگیمو بدم برگرده

چی بگم دخملم    روز دختر هم بود روزت مبارک   رابطه تو با بابا یا مامانت خوب کن     پسر خوب زیاد هست چون با خانواده مشکل خوردی کمترین محبت پسر باعث شده فک کنی عاشقی و ..... نصیحت نمیکنم    اما رفتنی بایده بره    براش گریه نکن     یه جوری رابطه تو با خانواده بهتر کن لطفا

سرزنش نکنیم پس چی بگیم؟آفرین که بخاطر یه پسر بی معرفت میخوای جون خودتو از خودت بگیری 

چکارکنم وقتی اروم نمیشم دست خودم نیست بی معرفت که خیلی بود🥲 خیلی زیااد

عزیزم ببین راه حلش راه کردنه 

اینجور پسرا فکر میکنن تافته جدا بافته ان جنبه محبت زیاد رو ندارن 

خودش بخوادت میاد 

ولی بنظر من تو این سن کم وارد رابطه نشو 

بعدا که پسره به سنی برسه عقلانی تصمیم بگیره ممکنه تورو بزاره کنار 

تو این سن دخترو پسر احساسی تصمیم میگیرن

واقعا اون ادم انقد مهمه که به خاطرش اینجوری کنی باخودت؟

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا

وقتی یکی  میره، حتما دلیل خاصی داشته. شاید شرایط بودن با تو رو نداشته.دلیل نمیشه که تو مشکل داشتی و اون تورو نخواسته.

حالا که رفته ،تو هم غرور داشته باش،اگر برگشتم دیگه نگاش نکن.

چرا غرورتونو میدید به هر بی سروپایی که از راه میرسه

چکارکنم وقتی اروم نمیشم دست خودم نیست بی معرفت که خیلی بود🥲 خیلی زیااد

تو چون داری به بدیهای پدرت فکرمیکنی اونو خوب میبینی 

چون داری با پدرت مقایسش میکنی فکرمیکنی اون یه فرشته بوده در صورتی که یبار بایه آدم خوب مقایسش کنی میبینی نبابا اینطوریام نیست دیدگاه تو اونو یه آدم خاص و دوست داشتنی کرده بود وگرنه خودش هیچی نبود

میخوام تلاش کنم حالم خوب بشه منکه این همه صبر کردم یکم دیگه ام روش اما اگه نشد اره چون اینجوری دارم ...

ببین ی روزی ی ادم میاد تو زندگیت انقدر کنارت حالش خوبه انقد آرامش داری ک اصلا این و یادت نمیاد

بهت قول میدم 

ایمان دارم به حرفم ک انقد قاطع دارم میگم بهت 

به موهام قسم

فقط صبور باش تا وقتش 

2706