2752
2734
عنوان

واس روزز دختر یه پیرهن زشت خریدیم

297 بازدید | 13 پست

امروز بابام زنگ زد که بیا بریم بیرون با مامانم با کلی ذوق لباس پوشیدم ارایش کردم و رفتیم بابام از همون ماشین شروع کرد حرف در اوردن که صبح به حرفم گوش نکردی فلان

بعدش ۱۰ تا مغازه گشتیم من اکثرا لباسای امروزی رو نشون میدادم انقد خوشگل بودن...ولی خب اونا لباسا دهه ۶۰ نشونم میدادن

اخرش دیگه به زور یکی که بهتر از اون زشتا بود خریدیم

بعد گفتم بابا بریم پیتزا شام هم که نداریم گفت شاید اگ اون روز بهم میگفتی چشم میرفتیم ولی الان دیگه نه خلاصه اخر اشکمو در اورد خونه هم گفت خجالت نمکشی ارایش میکنی و داد و بیداد کرد

کاش پام میشکست نمیرفتم:/

😐😐😐😶 

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ای باباا

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم