2752
2734
عنوان

نظرتون راجب عشق بچگی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 55 پست
2731
خوب  اولاش دوسش نوشاتل  ولی الان دارم  میدونم گند زدم اونم خیلی بد  ولی خوب ا ...

همین الان بهش پیام بده بگو سلام بیداری، اگه جواب داذ بگو دروغ گفتم رل ندارم، بقیشو بسپار به خودش

ایندفه تو سراغی ازش بپرس هر وقت دیدیش بگو حالت چطوره چیزیت شده بفهمه ک نگرانشی 

اولین قدم همینه

بعدش سعی کن خیلی اروم و ملایم باهاش بر خورد کنی و پروفارو پاک کنی بفهمه ک توعم ی قدمی داری ورمیداری

عزیزم خب تر زدی تو احساساتش انتطار داری بیاد بگه با اینکه رل داریو و بهم تا الان محل ندادی باز من ول ...

نه چنین انتظاری ندارم 

ولی خوب ترسیدم بخاد باهام بازی کنه 

فک نمیکردم اینجوری بشه

ایندفه تو سراغی ازش بپرس هر وقت دیدیش بگو حالت چطوره چیزیت شده بفهمه ک نگرانشی 

حاجی اصن سگ محلم میکنه رسمن 

هرجا باشم تا سمفونی از اونجا دور میشه 

فک نکنم بتونم نزدیکش شم 

همین الان بهش پیام بده بگو سلام بیداری، اگه جواب داذ بگو دروغ گفتم رل ندارم، بقیشو بسپار به خودش

خوب اگه برگشت گفت خوب به من چه؟ 

من چیکار کنم؟ 

رو مود تخریب گری هست زیاد ، اصن اگه بخاد تخریب کنه نابودت میکنه 

نه چنین انتظاری ندارم  ولی خوب ترسیدم بخاد باهام بازی کنه  فک نمیکردم اینجوری بشه

میتونی بعد اینکه صحبتتون گرم شد اولش عین دوست باشین باهم حرف بزنین بعد ترساتو بهش بگو 

فک نکنم همچین کاری بتونه بکنه چون فامیلین

حاجی اصن سگ محلم میکنه رسمن  هرجا باشم تا سمفونی از اونجا دور میشه  فک نکنم بتونم نزدیکش ...

پیام بده بگو نگرانت شدم ی مدته خوب نمیبینمت

اگه دیدی سرد بود بگو اوکیه شبت بخیر

اولین قدم همینه بعدش سعی کن خیلی اروم و ملایم باهاش بر خورد کنی و پروفارو پاک کنی بفهمه ک توعم ی قد ...

پروفایلا رو برداشتم استوریم نزاشتم 

۲-۳ ماهه بهش پیام ندادم 

الان برم چی بهش بگم؟ 

نمیخام اصن درمورد موضو رلو اینا باشه 

میخام اروم اروم بهش نزدیک شم 

خوب اگه برگشت گفت خوب به من چه؟  من چیکار کنم؟  رو مود تخریب گری هست زیاد ، اصن اگه بخاد ...

حداقل میفهمی دوستت داره یا نه، من همین کار رو با پسرداییم کردم الان کنارم خوابیده   ۱۰ ساله ازدواج کردیم😉😂واسه من جواب داذ

2706