2752
2734

بنظرتون چرا این کارو میکنن؟؟ چطور جراتشو دارن؟ چرا باهربار عذر خواهی بازم تکرار میکنن؟؟ 

فک کنم راهی حز طلاق نیس

تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن اگه آدما کنترل حرفاشونو داشتن که اسمش دعوا نبود 

البته اگه تو دعوا بی احترامی میکنه ها

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻
2731

من شنیدم کسایی که عاشق همن حد و حدود تو اعوا نگه میدارن نمیدونم چقدر درسته 

حجاب ∞ فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش🍼 یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده🎀 عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتادهʕ•ᴥ•ʔ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی🤓 دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین ★★★ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید👧🏻 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم🤝 خشکاله درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴)📌چند تا تریک اقتصادی😅 نون تست رو از نون فانتزی ها بگیرید شیر محلی از لبنیاتی بگیرید و خودتون ماست و پنیر درست کنید ، یسری چیزا مثل حبوبات و چای و ماکارونی و شوینده ها رو سالیانه یا فصلی بخرید ، لباس ( و حتی المقدور هیچ چیزی) آنلاین نخرید همیشه اول قیمت بگیرید و رسید هم بگیرید سعی کنید خریدهایی که هر ماه دارید رو از قبل بنویسید تا حواستون باشه بیشتر از اون مقدار خرج نکنید یا اینکه تو یه کارت مقداری که لازم هست بریزید ❤️

بارها تو ذهنم تجسم کردم زورم ازش بیشتره و وقتی بی احترامی میکنه با مشت و لگد میفتم به جونش

ولی در واقعیت جرات ندارم جواب بی احترامیاشو بدم😭کاش انقدر ترسو و بزدل و خاک بر سر نبودم

مادر و پدرای خیلی سختگیر ، بهترین دروغگو ها رو تحویل جامعه میدن
دلم میخاد بمیرم الان  هرچی دهنش بود گفت  دوساله عقدیم اما اخترامی نمونده

چرا دعواتون سر چی بوده؟

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️

بله آخرین بار برای اولین بار مادرم اومد وسط که متاسفانه جواب مادرمو داد، همونجا گفتم تشریف ببر ، دعوامون شد رفت

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
چرا دعواتون سر چی بوده؟

رفتیم عذوسی 

زنای لختو همش نکا میکرد اعصابم خورد شد ..درصورتی مه یبار بهم ممف خوشل شدی یا لباست قشنگه منم بهش کفتم خوب زنارو دید میزدی گف اره دنبال فلان فلان زنا هستم 

هر چی میشه سریع جوش میاره و داد میزنه یذره هم حواسش ب قلب من نیس

رفتیم عذوسی  زنای لختو همش نکا میکرد اعصابم خورد شد ..درصورتی مه یبار بهم ممف خوشل شدی یا لباس ...

مردا همشون همینن عریزم، به خودت برس و خوشگل کن خودتو، اصلا بی محلی کنی توجه بهش نکنی بعد ی مدت بهتر میشه، بیشتر بهش گیر بدی فکر می‌کنه بردپیته

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
رفتیم عذوسی  زنای لختو همش نکا میکرد اعصابم خورد شد ..درصورتی مه یبار بهم ممف خوشل شدی یا لباس ...

به نظرم به روش نیار چون وقیح تر میشه 

به خودت برس و کلی رو اعتماد به نفست کار کن 

حق داری ناراحت شی اما هر چقدر بیشتر بگی پر رو تر میشه

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️
دیگه خیلی قلبم شکسته خوب نمیشه💔

عزیزمم 

واقعا خودت دوست داری باهاش ادامه بدی؟

نمیخام نا امیدت کنم اما الان دوران عقدین اینجوریه وقتی برین زیر یک سقف بنظرت بد تر نمیشه ؟

مشاوره برو برخورد قاطعب داشته باش باهاش واسه این رفتارش

فک کرده هنوز مجرده

منم شوهرم اینجوری بود حتی تا چند سال اول ازدواجم چشم چرون بود بعضیا تو مجردی از بس چشم چرونی کردن عادت شده براشون سختشونه بزارن کنار 

شوهر من که جوری بود که همه فهمیده بودن چشم چرونه😢آبرومو برده بود