2733
2734

امضامو بخون

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2731

تاپیک آخرم وای ولی اصلا هنگ کردم.امروز یه خانم اتفاقی گفت حالا اگ دوست داشتید تایپ کنم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

سلام 

نذر نمک فاطمه زهرا(ص)

خییییلی جوابه 

اگر تهران هستی نذر نمک کن ببر امام زاده معصوم پخش کن من تا حالا هرچی نذر کردم حاجت گرفتم 

اصلا امام زاده معصوم میری همه نذر نمک میارن منم اونجا یاد گرفتم

امیدوارم پدرتون سلامتیشونو به دست بیارن

ممنون عزیزم

پدربزرگمه

البته من منظورم وسط امضام بود برای رسیدن به حاجت

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
بگو عزیزم

ممنون.امروز یه نفر چله یی که برای حضرت موسی بود زده بود اونجا یه خانم گفت یه خانمی توحرم امام رضا گفته۶۹یس بخون حاجت میگیری.بعداز این خانم پرسیدم برای چی گفتش ۶۹؟گفت نمیدونم.سرچ کردم خودم دیدم ابجد حضرت زینب هست منم گفتم ب این خانم وگفتم تودلم تاپیک بزنم وزدم بعد دیدم استقبال نشد بعد تو دلم گفتم حیف ولی اشکال نداره من همه ی تاپیکای باقی موندمو امشب برااین موضوع میذارم.بعد ۲۹عدد شد و یهو یه نفر اومد گفت ۴۰تا میخونه دقیق شد ۶۹تا خیلی حس عجیبه گرفتم که حضرت زینب چقدر به دلم نگاه میکنه شرمنده شدم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ممنون.امروز یه نفر چله یی که برای حضرت موسی بود زده بود اونجا یه خانم گفت یه خانمی توحرم امام رضا گف ...

یا حضرت زینب ❤️انشاالله حاجت منم بده 

واسه‌رسیدن‌منوعشقم‌وخوشبختیمون‌یه‌صلوات‌میگی❤️😘گفتی بگو برات حمد بخونم قشنگم🩵🙏🏻
2706