2733
2734
عنوان

سریال قطب شمال

111 بازدید | 12 پست

کسی سریال قطب شمال را میبینه ؟ امروز قسمت ۳ هم اومده بنظرم سریال قشنگیه من خوشم اومده  شما چطور ؟؟؟؟

به فرزاد فرزین نمره چند میدیدید ؟ 

همینطور به امیرحسین فتحی ؟؟ 

2731
من چون فرزاد فرزین توش بازی میکنه نمیبینم ....آخه اصلا ی ذره هم تو بازیگری قبولش ندارم  اول اف ...

عوضش بازی خوب نازنین بیاتی و اناهیتا درگاهی جاشو میکیره ولی چون فرزاد فرزین تمرکزش این ۳ و ۴ سال روی بازیگریه اینو خوب بازی کرده 

موضوعش چيه 

دریاره پسری به نام همایون هست که ازدواج کرده و یک رفیق داره به اسم سلمان که ۲۰ ساله باهاش رفیقه و سامان عاشق زن همایونه ولی نمیگه و مدت ها درحال اماده سازی پاپوش و ... برای همایونه و بلاخره همایون ۲۰ سال زندان داره و بعد ۲۰ سال دنبال انتقام و ..... جذاب تر میشه هی 

عوضش بازی خوب نازنین بیاتی و اناهیتا درگاهی جاشو میکیره ولی چون فرزاد فرزین تمرکزش این ۳ و ۴ سال روی ...

نمیدونم والا ...احساس میکنم امیر حسین فتحی فقط بخاطر پدرش معروف شده ...و اصلا از نحوه بازی فرزاد خوشم نمیاد ...الان تعریف کردین حتما ی قسمتش میبینم عزیزم

نمیدونم والا ...احساس میکنم امیر حسین فتحی فقط بخاطر پدرش معروف شده ...و اصلا از نحوه بازی فرزاد خوش ...

کلا که به ما ربطی نداره که به خاطر خودش یا پدرش بازیگر شده یا نه ولی امیرحسین فتحی بازیشم خوبه توی جیران هم خیلی درخشیدد مهم بازی هست بنظرم 

نمیدونم والا ...احساس میکنم امیر حسین فتحی فقط بخاطر پدرش معروف شده ...و اصلا از نحوه بازی فرزاد خوش ...

اره ببین عزیزم چون از اون سریال هایی هست که از همون قسمت اولش و دومش اصل مطلب شروع میشه ولی بازم میگم سلیقه ای هست دیگه من خودم سریال ایرانی و ...کلا نمیبینم ولی این سریال چشممو گرفت