2733
2734

زندگی خیلی وقتا طبق برنامه ریزی ما پیش نمیره منم فکر میکردم تو این سن دیگه بچه دار شدم و بچه ها از آب و گل دراومدن ولی ۷ ساله دنبال انواع درمانم برای بچه دار شدن... ی چیزایی دست ما نیس

الان یه چی بگم میگن حرف سیاسی ممنوع!فقط این جا این مدلیه والا اکثر جاهای دیگه دنیا آدم هایی شبیه به شما در بهترین شرایط کاری به سر میبرن،وقتی هم که شرایط اجتماعی خوبی داشته باشی هدف ازدواج خیلی از پسرها میشی و بعدش ازدواج و.........

!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرکس سرنوشت خاص خودشو داره و ی عده ب اون چیزی ک میخاستن نمیرسن مثل منی ک دلم هرچیز جز ازدواج خاست ‌‌‌‌‌‌ولی از درو دیوار خواستگار می‌ریخت و الان فکر میکنم ب تنها چیزی ک فکر نکردم رسیدم و آرزوهای کودکی بر باد 

ولی به دخترای مجرد نگید حتما سخت گیری کردی حتما خودتا بالا گرفتی همه رو رد کردی باور کنید واسه همه اینجور نیست ازدواج به خیلی چیزا بستگی داره شرایط خانواده ، ارتباطاتی که دارن ،و... بعضیا خوب شاید واقعا خواستگار خوبی نداشتن ، بعضیا هم خیلی از طرف پسر رد میشن 

الان یه چی بگم میگن حرف سیاسی ممنوع!فقط این جا این مدلیه والا اکثر جاهای دیگه دنیا آدم هایی شبیه به ...

بله همین طوره فامیل ما رفت انگلیس مدرک داشت رفت سر کار  با یه استاد دانشگاه ازدواج کرد  

خدا سلامتی بده ولی سر کار بری بیشتر دیده میشی به هر حال

مامانم کنسر سینه داره الان داره پرتو درمانی میشه   از پارسال تا حالا گیریم همه کاراش با منه هم خونه هم بیمارستان و بیرون بابامم دو هفته پیش سکته قلبی کرد چهار روز تو سی سی یو بود همه کارها با منه  تک دخترم   

2706