2733
2734
عنوان

چقد شوق داشتم این وسواس لعنتی چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 911 بازدید | 82 پست

اسی جان منم وسواس فکری داشتم درکت میکنم.ولی هرجوربخوای فک کنی نمیشه اصلا.بعدشم آب استخروعوض میکنن.اصلا ازکجامعلوم توآب همچین چیزی باشه.اگه اینطوری بود ک همه الان....برومشاورازمشکلت بگو.تاااازه اگهههه باشه هم بازم تومادرشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین میدونم وسواس منطق حالیش نیست  پس اصلا کاری ندارم چقدر احتمالش نزدیک به صفره و مسخرس  ...

خب دوس دارم مث بقیه که شوق اینکه بچه مال شوهرشونه باهم بزرگش میکنن ،نازشو میخرن و داشته باشم ،میترسم بعدا که شبیه شوهرمم بشه من باور نکنم ،اونوقط چه غلطی بکنم 

افسردگی زایمان نگرفته 

نظر منم همینه و حس میکنم به خاطر بیهوشی سزارینه ولی چون مجازی هستیم کاری ازم برنمیاد

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
مسخرست ،امیدوارم خوب بشم اگر نشم بمیرم ،چون هر وقت میخوام بچمو ناز کنم این فکر نمیزاره من ،عاشق بچه ...

ببین بعد هر سانس زن و مرد کلر میریزن تو آب اون اصلا اجازه زنده موندن ب اسپرم نمیده مسوولین خیلی بیشتر از تو ب فکر این چیزا هستن نگران نباش

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید تشکر ،اگه با حرفم مخالفی درصورتی میتونی ریپلای کنی که استار باشی وگرنه شرمندتم میشم اوکی

چه فکرا میکنید از بیکاری 

مگه امکانش هست؟ اون چه استخری بوده که انقدر پر اسپرم بوده ؟ بعدم مردم با رابطه مستقیم حامله نمیشن اونوقت شما با اون همه آب بازم حامله شدی؟ مگه زنده میمونه انقد؟؟

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
عزیزم تحصیلکرده ای دیگه؟اصلا این مورد امکان نداره

بله و میدونم ولی معزم رد داده همش میگم ای کاش ،ای کاش قلم پام میشکست نمیرفتم ،ای کاش این ماهم حامله نمیشدم ،ای کاش خدا بهم بچه نمیداد اخه اون طفل معصوم چه گناهی داره باید مادرش من باشم 

خب دوس دارم مث بقیه که شوق اینکه بچه مال شوهرشونه باهم بزرگش میکنن ،نازشو میخرن و داشته باشم ،میترسم ...

خب پس به روانپزشک مراجعه کن برات دارو تجویز کنه

آنچنان تنگ شده سینه ام از شدت غم                                       که اگر دست به قلبم بزنی می‌میرم 🖤

اااره اون اسپرم اون گوشه زنده میمونه با عینک دودی درحالی که نگاه به ساعتش میکنه میگه عه دیر کرد چرا نیومد حیرون شدم   

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
چه فکرا میکنید از بیکاری  مگه امکانش هست؟ اون چه استخری بوده که انقدر پر اسپرم بوده ؟ بعدم مرد ...

فک کنم ادم وسواسی رو نمیشناسی ،خدا کنه هیچوقت درگیرش نشی ،امیدوارم به خاطر هورمونام باشه ولی بعید میدونم 

خب دوس دارم مث بقیه که شوق اینکه بچه مال شوهرشونه باهم بزرگش میکنن ،نازشو میخرن و داشته باشم ،میترسم ...

میدونی تواب چقد مواد میریزن اصلا ن بخاطراین موضوع هزارتا مریضی هست توآب بخاطرهمین مدام ضدعفونی میشه بی خیال راحت باش چندروزدیگه یادت میره

چیزی نیست اوایل بارداریته هنوز بهش عادت نکردی 

تغییرات هورمونی بارداری خیلی روی تفکرات تاثیر داره 

چندماه دیگه حالت میاد سرجاش 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35