2733
2734

بفرمایید تعداد بگید زمان نداره ولی یادتون باشه بخونید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

من روزی یک بار میتونم بخونم

اگه زمان نداره تا۴۰روز

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

من کنکوریم 

خیلی زمان ندارم

ولی یکی میخونم

پدربزرگم سرطان داره 

امشب فهمیدم 

میشه نفری یه صلوات براش بفرستین

خیلی مرد خوبیه 

پناه زندگیمه 

فردا وخامت بیماریش مشخص میشه 

لطفا 

شما هم یه کمکی بکنید

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
2731
ایشالا ک حاجت روا بشین منم یکی میخونم ب نیت خوب شدن داداشم توروخدا واسش دعا کنید ممنون

بزودی خبر سلامتیش رو بدی بهم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
من کنکوریم  خیلی زمان ندارم ولی یکی میخونم پدربزرگم سرطان داره  امشب فهمیدم  م ...

موفق باشی ان شاالله خبر سلامتیشون رو بدی بهم بله صلوات فرستادم براشون

یک دونه  عاقبت بخیری و سلامتی  خودمو خانوادم

به به چه نیت زیبایی

من روزی یک بار میتونم بخونم اگه زمان نداره تا۴۰روز

قبول باشه.بله میشه ولی من چندتا تاپیک زدم برای همین تعداد رو جمع بندی کنم خدمتتون میگم چندتا بخونید اشکال نداره؟

موفق باشی ان شاالله خبر سلامتیشون رو بدی بهم بله صلوات فرستادم براشون

ممنونم انشالله همیشه سلامت باشید

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
من روزی یک بار میتونم بخونم اگه زمان نداره تا۴۰روز

چقدر عجیببببب من شمردم ۲۹عدد شد ۴۰تایی که نیت کردید رو بخونید دقیقا میشه ۶۹.واییییی خیلی عجیبه حالا اگ پیامم رو دیدید بهتون بگم چه اتفاقی افتاد