2733
2734
عنوان

پیرو تاپیک خواهرشوهرام کتکم زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 42 پست
همسرتون چه اتفاقی بر اش افتاده بود ؟چی می تونه یه مردو انقد بترسونه؟

نمیشه بگم فقط  در این حدشوهر من بشدت ادم‌نترسیه و شجاعیه ی جوری شده بود که فقط گریه میکرد

هرچه دادم به اوحلالش باد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

🫠ماهم باهاشو روانی شدیم بخدا منم مشکل اعصاب پیدا کردم

خدا نجاتمون بده انشالله

چپ گردی گه ردون گه ران کوشتمی.   نه زان پرستی بو نان کوشتمی.   هر چه و سانه وی  به حه سانه وه ای  مردن.  له که وی ژیان کوشتمی😭😭😭 کوردم و کوردستانیم ✌🏼✌🏼
خدا صدای مظلومو میشنوه گلم

امیدوارم با مردنش صدامو بشنوه فقط همین 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤
یعنی چی مشکلش ادواریه ؟  چطور با این وضع دوسش داری؟

یهو دیوونه میشه همیشگی نیست خوبه خوبه خوبه یهو بد

مثلا مهربونه خرج کنه اهل تفریح اهل محبت مسئولیت پذیر پدر مهربون ولی یهو سر یه چی که تو انتظار نداری بهم میریزه دعوا را میندازه

ما ۱۲سال عاشق هم بودیم بعد بهم رسیدیم

هرچه دادم به اوحلالش باد
مزاج همسرت رو درست کن ببین بهبود میده احتمالا موثر باشه ، مزاج خیلی روی افکار و اخلاق  موثر هست ...

میدونم مغزش گرمه بدنش سرد ببرم پیش دارو گیاهی خوب وکاربلد میتونه درستش کنه ؟؟؟چون خودشم میگفت میرم 

هرچه دادم به اوحلالش باد
میگی بمیره؟

آره دوسدارم بمیره 

دوست‌نی‌نی‌سایتی‌من❤️ممنون‌از اینکه‌تو‌تاپیکام‌شرکت‌میکنی‌اگ‌گاهی‌پستت‌رو جواب ندادم بدون‌یا‌ندیدم‌یا‌واقعا‌در جوابش‌حرفی برای گفتن نداشتم...خلاصه که ب مهربونی خودت ببخش 😘.                 کمی دورتر از خودم می ایستم ب تماشای کسی ک جای من زندگی میکند...چ بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی 🖤