2733
2734
عنوان

به هیچ وجه از زندگی خوشم نمی اید

170 بازدید | 7 پست

حال من بد نیست

یعنی هیچ جای بدنم درد نمیکند

ولی اگر بخواهی از حال عمیق تر جویا شوی باید به تو بگویم 

"به هیچ وجه از زندگی خوشم نمی اید"

"فروغ فرخزاد"

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

واقعا خوشت نمیاد؟

من هم همش رو دوست ندارم ولی امشب که تا مرز مرگ رفتم یه لحظه به مادرم فکر کردم و زدم زیر گریه گفتم خدایا اگه من بمیرم مامانم مجنون میشه برا دل مامانم هم که شده منو شفا بده و حالم خوب بشه 

2731

ببین این کارب آقاست

دستش پیش من رو شده و از اینکه به همه میگم کاربر آقاست بدش اومده

منحرف و خیلی هوله 

عاشق خانومای چروک و سن بالاست

خداوکیلی برو تاپیکهاشو خودت یه نگاه بنداز

از اینکه آقاست بدم نمیاد ازاینکه خانومارو فریب میده و دروغ میگه بدم میاد

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
ببین این کارب آقاست دستش پیش من رو شده و از اینکه به همه میگم کاربر آقاست بدش اومده منحرف و خیلی ه ...

بخاطر خودت میگم 

پیله میکنه دادگاهی میشی

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
بخاطر خودت میگم  پیله میکنه دادگاهی میشی

کسی باید دادگاهی بشه که خطایی کرده 

من از خانومهای ساده و تنها که زود گول میخورن حمایت کردم

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!