2733
2734
2731

نمیدونم تو چه شرایطی هستی و نیومدم عین یهسریا شعار بدم و بگم جرش بده و پارش کن .فقط برا از ته دلم ارزوی سلامتی میکنم ک زود تر خوب شی و رو پای خودت وایسی 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

میگم نکنه فکر کردی تو رو برای روزای خوشی می‌خوام؟!

والا یه فامیل داشتیم نزززدیک هشت سال این زنش مریضی سختی داشت این مرد چقدر عاشق و باوفا بود کسی جرعتشو نداشت جلوش از زنش بد بگه پا به پاش از این بیمارستان به اون بیمارستان بنده خدا همین چند وقت پیش زنش بعد این همه مدت مریضی فوت کرد این مرد پژمرده شد کارش شده هر روز استوری عاشقانه گذاشتن از زنش مرد یعنی این وگرنه بقیه نرن

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚

دارو خوبه 

من واسه همه چیز تحت منتم از لباس و غذا بگیر تاااا کش شلوار 

خسیس هم نیست اصلاااااا کلی خرجم می‌کنه ولی منت گذاشتن تو وجود این مرداس و لذت می‌برند ازش 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706