2752
2734

من وقتی ۱۳ .۱۴ سالم بود چون من نیمه شعبان به دنیا اومدم شب نیمه شعبان نیت کردم خوابیدم که آیندمو ببینم که تو درسم چه پیشرفتی کردم کجاها رسیدم و کلا  همه چی به گفته ی دیگه کنجکاویم گل کرده بود خوابیدم دیدم خونه داییم اینا جشن عقد منه که یه لباس عروسکی کرمی پوشیدم و شوهرممم باهام ست کرده کت و شلوار کرمی پوشیده بود خلاصه دیدم ما باهم میرقصیم قیافشم تو خواب کاملا دیدم انگار واقعیت بود بعد یکی دو سال بعد با همون فردی که تو خوابم دیده بودم خودش بوداااا نه اینکه بگم شبیهش خدا شاهده انگار طرف از خوابم پاشده اومده تو واقعیت آشنا شدم وقتی آشنا شدم مغزم هنگ کرد به طرز عجیبی این بشرو دوس داشتم من

بچگی یه بار رفته بودم مشهد که بعد چن سال امام رضا بازم طلبید و رفتم اونقد گریه کردم گفتم اگه واقعا قراره بهم برسیم که بسم الله اگه نه خواهشمندم ازت تا یه ماه مارو از هم جدا کن دیدم نه خبری نیس بازمم امام زمان و واسطه کردم به خدا که اگه قراره به هم نرسیم مارو تا یه ماه آینده جدا کن بازم نشد و که که خدا به حاجت قلبیم رسوند منو 

عرضم اینه که اولین بار که رفتید حرم اگه چیزی که به صلاحتون باشه بخواید مطمئن باشید دس خالی برنمیگردید🤍

شمام اگه در این باره هااا خوابی دید تعریف کنید خوشحال میشم 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منیکه همیشه ناامید برگشتم از حرم😔

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
کاش ب منم یه نظر بندازه

اگه از ته دل بخوای و عاجزانه حتما میده مطمئنم 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

من امام رضا رو واسطه گذاشتم اونجا بودم و ب کسی ک عاشقش بودم احساساتمو گفتم همونجا جوابم کرد.

و از دستش دادم

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
یعنی از هم جدا شدید ؟یا بهم نرسیدید

فک کنم مزدوج شدن

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
خوشبخت باشین

ممنونم عزیزم

منظورم رسیدید؟    

رسیدیم😂🤍

2706