2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم میام 🤡

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست

یکی از خاطرات ترسناک که قراره فردا تجربه کنم اینه باید برم مدرسه کوفتی پیش یه مشت هرزه امتحان بدم چون میره تو کارنامه باید تا ساعت آخر هم بمونم...

خسته شدم دیگه چون تحمل بی اعصابی ندارم شدم یه دختر شدید استرسی

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 
خوش اومدی عزیزم خاطره داری تعریف کن 

یا الله

یه بار رفتیم یه جایی میگفتن فلان جا جن داره و این حرفا، بعد خواستیم احضار کنیم مثلا، تا حدودی ام این کاره بودیماا، ولی خب اونطور که قرار بود بره پیش نرفت و فرار کردیم🤡 خلاصه و مفید...

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
الهی ،😔 عزیزم 

حالا دلخوشیم اینه مدرسه داره تموم میشه حداقل روزایی دیگه که امتحان داخلی دارم فقط اون ساعت میرم میام واسه نهایی هم که حوزه هست ریخت نحس هیچ کدومشونو نمیبینم 

مدرسمم حتی دارم واسه سال بعد عوض میکنم 

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 
2706