2752
2734
عنوان

بچه ها من واقعا دوست دارم با یه قاضی ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 61 پست
عزیزم انشاءالله هر چه زودتر سلامتیت رو بدست بیاری ولی خداییش منفی فکر نکن اگه پسر واقعا عاشق باشه با ...

ممنون 🧡ن

ه بیماری من طوری نیس که بشه باش کنار اومد 

خانوده که نتونستن تحمل کنن.. غریبه که جای خود 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 
به نظرم اصلا به درد نمیخوره اگه با یه حرکت قلم حقی رو ناحق کنه چی؟!؟!؟واقعا سخته تاوانش دادن. بماند ...

واا عزیزم اون بنده خدا حداقل ۷ سال درس خونده تا به این جایگاه برسه همینجوری الکی نیست که با حرکت یه قلم حکم بده خب کلیی سبک سنگین میکنن دیگه

ممنون 🧡ن ه بیماری من طوری نیس که بشه باش کنار اومد  خانوده که نتونستن تحمل کنن.. غریبه که جا ...

ماراحت شدم برات 😢من خودمم شرایط خیلی سختی دارم باطناً دلم میخواد بمیرم ولی خب حفظ ظاهر میکنم 😢

2731
کسی ک حقوق خونده و آشنا داره هم خوب نیست چ برسه ب .. چرا چون براحتی حق و حقوق زن خودشونو پایمال میک ...

اگه آدم حسابی باشه و انسان واقعی باشه هیچ وقت حق کسی رو پایمال نمیکنه چه همسرش باشه چه شخص دیگه ای

مثلا چه سختی هایی داره ؟

ندگی با یه قلضی سختیای خودشو داره حقیقتش من خودم به شخصه دوست ندارم با قاضی ازدواج کنم حس میکنم نمیتونم کسی مثل بابام بیدا کنم 

مسئولیت زیادی داره 

بابا مامانه من خیلییی اهل رعایتن اگه یه نفر دست بابام یه پرونده داشته باشه حتی یه کیلو هویجم به ما بده ما قبول نمیکنیم 

خیلی وقتا شده یعضیا هیچ پرونده ای نداشتن بیش بابام ولی تازه اشنا شده بودن با بابام به واسطه شغلش بعد براش هدیه  میوردن حتی شاید واقعا منظوری نداشتن واقعا از لطف بوده مثلا دوکیلو میوه میوردن 

بابام سریعععع برمیگردوند میگف دوست ندارم کوچیک ترین چیز رد و بدل بشه .واقعا هم بنظرم کار درست همینه ولی من واقعا برام سخته به ایمجور چیزا اهمیت بدم

هرقاضی خوب نیست بابای من کلا خیلیی طرف خانوماس ولی خیلی قاضیارو دیدم که کلاا با زن جماعت مشکل دارن حق رو به جنس خودشون میدن و کلا زناشونم محدود میکنن

بشدتتتت شغل استرس زاییه 

همش با اعصاب ادم  سر و کار داره  بابای من 7 سال طول کشید مامانم راضی کنه قاضی شه عاشق این شغل بود ولی الان خدا خدا میکنه زودتر بازنشسته شه 

خیلییی فشار عصبی بالاعه

جدا از فشار عصبی بالا مردم تازگیا دیدشون نسبت به قاضیا خیلیی بد شده 

بابا من مثل من روحیه حساسی داره زود دلش میکشنه واقعا ناراحت میشه وقتی مردم بد میگن یا مثلا فکر کن داری وظیفتو به بهترین حالت ممکن انجام میدی با اینحال یه عده میان تهمت میزنن 

بابای من رسما تمام موهاش سفید شده خیلی سخته خیلی 

خودم صدسال سیاه ازدواج نمیکنم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
ندگی با یه قلضی سختیای خودشو داره حقیقتش من خودم به شخصه دوست ندارم با قاضی ازدواج کنم حس میکنم نمیت ...

ممنون و مرسی بابت توضیحات کاملت عزیزم ❤راستش دارم پشیمون میشم😢

حالا یجور میگم انگار قاضیا دم خونه صف کشیدن😂

ممنون و مرسی بابت توضیحات کاملت عزیزم ❤راستش دارم پشیمون میشم😢 حالا یجور میگم انگار قاضیا دم خونه ...

بیا خاستگارا  من برای تو  

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
به نام خدا پشت کنکورم 😂

باد اهنگ اقای قاضی افتادم

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2706