2752
2734
عنوان

یکی بیاد یه چیزی به من بگه پسرمو بدجور کتک میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3199 بازدید | 167 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهر من میگه هر کس بچش بزنه خدا تو زندگی میزنتش 

پسرش ۱۷ سالشه دخترش ۱۱ هیچ وقت دعواشون نکرده چه برسه کتک!

بشدت بچه های منطقی وآرومی داره....

بخدا تو ۲۰ سال خواهرم یکبار ناراحتی نداشته

استاتر از خدا بترس دیگه انجام نده 

والاه خدا زندگیتو جهنم میکنه 

خود دانی

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏

اول از همه خودت آرامش داشته باش،براش وقتتتتت بذار تا بتونی آرامشو بهش برگردونی

گوشیو ازش بگیر، خیلی اعصاب یچه هارو تحریک میکنه و پرخاشگر میشن

اصلا نزنش چون قبح زدن براش از بین میره و عادت میکنه

آرامش

آرامش

آرامش

2731

روانپزشک برید هم برای خودتون هم بچه ببین علت اذیتاش چیه احتمالا رفتاریه ولی به نظر من ببرش خودتم دارو بگیری تحملت بیشتر میشه

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
😂😂😂😂 ببرش یه مدرسه فوتبالی چیزی ثبت نامش کن وقتی بیاد آش و لاش بیوفته بخوابه 😂😂😂

۲ سالشه همش. بازی میکنیم باهاش خسته میشه ولی بعدا باید همین کار کنیم

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

یه چیز دیگه یادم اومد یه ازمایش کامل ببر حتتتما خیلی از مشکلات رفتاری بچه ها به خاطر کمبود یه ویتامین یا اهنه بوه من ویتامبن دی پایین بود یه سره جیغ میزد روانپزشک هم درست تشخیص نداد با آزمایش فهمیدم یه هفته دی مصرف کرد خوب شد

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
۲ سالشه همش. بازی میکنیم باهاش خسته میشه ولی بعدا باید همین کار کنیم

آره انجام بده مامانم مارو برد نتیجه داد الان ۳ مدال استانی دومیدانی استقامت هم دارم مامانمم راضیه از بچگیم دیگه چی از این بهتر ؟ 😂😂

ممنون بابت راهنماییت  درست میگید بنظرت دست از لجبازی برمیداره ارومترمیشه؟

صبور باشید بله بهتر میشه ولی خب بچه است و طبیعتش کشف و‌کنجکاوی و استقلال طلبیه شما هم باید مدارا کنید 

وقتی جیغ زد بهش بگید ما با هم اینطور صحبت نمی کنیم مامان جان، وقتی چیزی نیاز داریم صحبت می کنیم نه جیغ،من اینجا منتظرم هر موقع تونستی صحبت کنی حرفت رو بشنوم و بهت کمک کنم،  یه سال که بگید بچه یاد میگیره 

پرت کرد بگید نه نه ….اسمش. عصبانی هستی، چیزی لازم داری به من بگو من می شنوم، پرت کردن نداریم، آسیب زدن نداریم

یادتون هم باشه بچه ها لجبازی نمی کنن ، اونا هم خواستشون رو میگن، که از یه نیاز ناشی میشه، باید توضیح بدید صحبت کنیدبهش یاد بدید نه اینکه شما هم پا به پاش داد بزنید

آره انجام بده مامانم مارو برد نتیجه داد الان ۳ مدال استانی دومیدانی استقامت هم دارم مامانمم راضیه از ...

عزیزدلم خیلی هم عالیه 😂😂

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
نزن پرخاشگر میشه  تو مهد و مدرسه یا هرکیو ببینه نمیتونه درست برخورد کنه. خودتم اذیت میشی . چ ...

سعی خودمو میکنم امیدوارم موفق بشم واز این شرایط بیام بیرون.   ممنونم ازت مهربون🌹

2706