2752
2734
عنوان

یکی بیاد یه چیزی به من بگه پسرمو بدجور کتک میزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3206 بازدید | 167 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه خانوم مال گوشی‌نیس‌مال کتکاییه‌که‌می‌خوره ترس هایی‌که از‌شما داره واقعا وقتی سلامت روان ندارین چرابچه‌میارین؟ بچه اونم‌پسر‌بچه کارش بدو بدو و‌بازیه دیگه تو‌آپارتمان نگهشون می داریم انتظار داریم‌مثل‌مجسمه وایسن یه حا؟

شما مادری اگه مطمعنی بچت حرکاتش نرمال نیس دایم می‌دود نمیشینه وجیغ میزنه لج داره و..اینا علایم بیش فعالی هست ببر دکتر روانپزشک کودک و نوجوان تا دقیق بررسی کنه 

من خودم مادرم ودیدم که بچه ای که مشکل داره فقط ذله می‌کنه که ناچار از کوره در بری بزنیش 

اینا که منعت میکنن خودشون بچه آروم وطبیعی دارن شمام احتمالا نمیدونی مشکل بچت چی هست 

وقتی تشخیص داده بشه شاید خودت هم صبورتر بشیوپی درمانش باشی نه زدنش 

چجوری جلوی زدنت رو میگیری

دلم خیلی میسوزه عذاب وجدان میگیرم۲ الی ۳ سالگیش بدجور زدم کاش حلالم کنه اینم بگذره خدا نمیگذره وقتی روانمو بهم میزنه میگه مامان نزن خواهش میکنم بغض میکنه منم میشینم گریه میکنم 

افرین به به یه بچه ای مث من قراره تحویل جامعه بدی

دست بزنین براش قراره بچشو از خودش بیزار کنه متنفر کنه

قراره یه افسرده تحویل جامعه بدی

من نمیتونم احترام امثال تو و پدر خودمو نگه دارم!پدرم منو همینجوری میزد و الان که۱۷سالمه دیگه کتک نمیخورماا ولی متنفرم ازش

از اتاقم نمیرم بیرون چون میبینمش حالم بد میشه

تو جمع های خونوادگی یه افسرده ساکت و ارومم

ببین بچتو بزاری پرورشگاه شرف داره به اینکه یکی مث من تربیت کنی

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

فکر کنید فردا این بچه رو از بهزیستی تازه تحویل گرفتید، یکم اضطراب داره و اختلال رفتاری

ولی شما قبول کردین که والدینش باشین، با مدارا و صحبت و توضیح و قاطعیت باهاش صحبت کنید، بهش محبت کنید، کلاس برید روانشناس کودک خوب برید، بچه رو هم ببرید، خودتونم اگر لازمه از روانپزشک برای کنترل خشم و استرستون دارو بگیرید 

اون بچه جز شما کسی رو نداره، تو این دنیا بی پناهه، شما حق دارین گاهی خسته و عصبانی بشید ولی حق ندارید بزنیدش با سرش داد بزنید، موقعی که خسته اید بهش بگید الان خسته ام مامان، اگر خیلی بحث‌کنیم نمی تونم درست و مناسب تصمیم بگیرم، یا بگید عصبانیم لازم دارم الان برم تو اتاق یکم ولی کتک رفتار مناسبی نیست

گوشی رو هم ازش بگیرید، بفرستید مهد و کلاس های مناسبش

😔 اگه نزنم دیگه خوب میشه

نه عزیزم بعید بدونم 

فقط با تغییر توی شیوه تربیت خوب میشه 

اونم من یا خیلی از کاربرا علمشو نداریم 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2706