2733
2734
گاهی فکر میکنم چرا دارم ادامه میدم، بعد میبینم تنها دلیلم فرشته زندگی م پسرم هست. همه چی بخاطر اون ت ...

خدا برات نگهش داره عزیزم ولی یه عمر چه جوری ادم تحمل کنه یه روز دو روز نیس😔انشالله خدا سر به راهش کنه 

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امان از زبون نیش دار امااااااااااااان

منو دور و دورتر می کنه حالیش نیست دلم نمی خواد سالی یه بار حتی صداشو بشنوم به اکراه و به اجبار رفت و آمد دارم و همیشه به خودم میگم حالا بذار یه دو ساعتی مثه زهرمار بگذره و تا می تونه آزارم میده انگار ماموریت داره منم تحمل ش می کنم تا رد کنم از اونجا بعد موقع خداحافظی هی اصرار می کنه بیایید پیش مون!!! 

دوتا بچه دارم.خدا میدونه زیر دست کدوم از خدا بی‌خبری بیفتن.دلم برای دوتا بچم میسوزه 

آخییی عزیزم😔 خانوما بیشتر بخاطر یچه هاشون میسوزن ومیسازن واقعا سخته میدونم خدا کمکت کنه فقط عزیزم

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
2731
خدا برات نگهش داره عزیزم ولی یه عمر چه جوری ادم تحمل کنه یه روز دو روز نیس😔انشالله خدا سر به راهش ک ...

من اینطوری ام که نمیتونم برای بهتر شدن زندگی خودم، زندگی پسرم خراب کنم و از کانون خانواده محرومش کنم.

دارم با همه اخلاق های خوب و بد شوهرم می‌سازم و سکوت میکنم تا پسرم آرامش داشته باشه همین

این انتخاب منه شاید خیلی ها مخالف باشن و نظر دیگه ای داشته باشن

خدایا سپاسگزارم
همه به امید خوشبختی ازدواج میکنن،کاش کسایی که زندگیو برای بقیه جهنم میکنن هم اینو بفهمن.آرزوی روزای ...

به دخترای خودش که می رسه کسی نمی تونه چپ نگاهشون کنه! کاملن روی همه چی از شوهر و غیره... دختراش مسلطن

به دخترای خودش که می رسه کسی نمی تونه چپ نگاهشون کنه! کاملن روی همه چی از شوهر و غیره... دختراش مسلط ...

دقیقا روی دخترای خودشون حساسن، به خدا آدم فکر میکنه تو فیلماس فقط این مادرشوخرا

۲۱سالمه ۶ ساله 

الان قهرم باهاش

ولی مشکل جدی نداریم خوبه 

ا اخلاق خوبش اینه دست بزن نداره و اهل خیانت نیس و رفیق باز و خسیس نیست 

اما شعور ب اندازه کافی نداره 

مهربونم هست

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 

من ۱۱ساله متاهلم ۲سال حدودا نامزد بودیم ،۲سالم دوست کلاحدود ۱۵ساله کنارهمیم خیلی راضیم از داشتنش من عشق و زندگی و ارامشو با وجود همسرم که دیدمو هرلحظه بابتش شاکرم خدای بزرگمو هیچ زندکی بدون مشکل نیست ولی درکنار هم دست در دست همدیگه میتونیم قد بکشیمو مشکلاتو کنار بزنیم 

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2706