2733
2734

توروخدا اگه چیزی میدونید بگید فقط دعای قرآنی خون مامان بابامو تو شیشه کرده دست بلند میکنه اذیت میکنه نمیدونم باید چیکار کنم دعایی هست که به راه راست هدایت شه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم برو دعا بگیر براش  ما داییم اینجوری بود البته نه در این حد که تو میگی براش دعا گرفتیم ...

واقعا؟ آخه والا ازش میترسم دختر مردمو بدبخت کنه خیلی بده دست روی خانواده بلند میکنه همس در حاله فحش دادن و زور گفتنه

واقعا؟ آخه والا ازش میترسم دختر مردمو بدبخت کنه خیلی بده دست روی خانواده بلند میکنه همس در حاله فحش ...

نه مال ما بخاطر زن این کارهارو میکرد پول چیزی نداشت هروز دعوا بود که پدربزرگم یدونه خونشو بفروشه بده به اون تا بره زن بگیره دیگه ساکتش کردم زنشم گرفت 

تو نمیخواد بری بگی زن بگیره بگو همش دعوا الکی حالمون رو خراب میکنه اذیتمون میکنه خودش برات دعا میکنه آروم میشه 

ما ۴ سال پیش از پیش یکی انجام دادم درست شد

2706