2752
2734
عنوان

بیاین بگین جواب نامزدمو چی بدم؟

189 بازدید | 15 پست

(دوستم)باهاش بحثم شد یکماهه صحبت نکردیم فقط استوریاشو می‌دیدم. حالا پیام داده : «چه راحت منو از دست دادی»

چه جوابی بهش بدم که هم بسوزه هم باز باهم درارتباط باشیم و بحثمون تموم شه

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخرش میخوای بسوزه یا بسازین

بسازیم ولی جواب این حرفشو داده باشم

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
بگو خودت خودتو ازم گرفتی من از دستت ندادم😐🔪

نه یکم حقیرانه هست

بگو امشب تو یخچال بخواب کمتر بسوزی  استیکر خنده بذار جلوش که انگار شوخی کردی  هم طئنه زد ...

نه نه یه چیز ملایم تر 

فقط نوشته چه راحت منو از دست دادی

هر مُهمی یِه روز بی اَهمیت میشه..

اینجوری نا مستقیم طعنه نمیزنم به خودم؟

2706