2752
2734
عنوان

خیانت

131 بازدید | 6 پست

بچه ها بیاین تورو خدا اگه کسی شوهرش زن دوم گرفته یا بهش خیانت شده بگین توروخدا چه طور بود از کجا فهمیدین شوهرتون چه طور بود رفتارش بگین تورخدا دارم دق میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😐 خواهرم یه راهکار میگم داشته باشش 

اگه کسی به چنین چیزی راجب شوهرش شک کرد یا حتی فهمید اولا به هیچ وجه آشکارش نکنه که روی شوهرش رو باز نکنه 

دوما رفتارش رو بهتر کنه ، خوش اخلاق بشه ، به شوهرش اقتدار بده آقا بگه چشم بگه ، تو خونه آرایش کنه عطر بزنه ، خیالش راحت شوهرش بهش جذب میشه و اگه کسی هم حتی باشه ولش میکنه و میاد پیش همسری که با چقدر سختی گرفته و آبرو خودش هم در خطر نمی‌اندازد و جذب زندگیش میشه 

و این که شما هم زندگیت خوب میشه بدون دردسر 

حالا اگه کسی مخالف این کارهاست بدونه که اون خانم ها که مردا جذبشون میشن این کار ها رو میکنن و آنقدر تواضع میکنن که مرد کیف میکنه

که اگه زن خود مرد این کارای خوب رو می‌کرد خب مرد هیچوقت اشتباهی نمی‌کرد. 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .