2737
2739

سلام 

با ی دختری آشنا شدم ک به گفته خودش ازم خوشش میاد و...ولی می گه از مسئولیت بعد ازدواج می ترسه و...

مثلا می گه شاید نتونم از پس خواسته ها و توقعات همسر و خانوادش بر بیام و...ب نظرتون این ی چیز عادی در بین دختراس یعنی همه این ترس رو دارن یا دختره ی مشکلی داره ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید 🙏

من خودم دقیقاً از. همین. میترسم و ازدواج رو. یه. چیز خیلی. بزرگی میدونم. که. کار هر کسی نیست. و. خیلیا الان. دیدگاهشون اینه. 

من خودم نگرانم ونمیدونم. چطور باید مشکلمو حل کنم

به. یه. مشاور. نیازمندم😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ب درد زندگی مشترک نمی خوره یعنی

نه لزوما به این معنا نیست ...باید یکم مهارتهای خانه داری و ارتباطی ش رو تقویت کنه به هر حال اینجا ایران ه بر خلاف اروپا دو تا خانواده با هم ازدواج می کنند....نیاز به شناخت بیشتر و گذر زمان هست 

نه لزوما به این معنا نیست ...باید یکم مهارتهای خانه داری و ارتباطی ش رو تقویت کنه به هر حال اینجا ای ...

یا می گه حس می کنم ب درد زندگی مشترک نمی خورم وشاید تا آخر عمر مجرد بمونم ،ولی می گه  دلم می خواد ازدواج کنم سروسامان بگیرم و..ولی می ترسم و...

2740