2752
2734
عنوان

چرا نمیتونم ازدواج کنم چرا نمیشع

209 بازدید | 20 پست

بچه ها من خاستگار سنتی از طریق آشنایی با خانواده هم میان خانواده اش عاشقم میشن اصرار و..  پسره میاد گاهی به چند مرحله میرسه گاهی ن و نمیشه یا دو تا پسره خودشون ازم خوششون اومده بود و پیگیر شدید که بهشون یه فرصت بدم اونام یکی اش خانواده اش اومد و مخالفت کرد یکی اشم ک همین امروز بعد ۴ ماه اصرار ک اجازه بدم بش گفته مامانش مخالف واقعا دیگ خسته شدم من ۴ ساله قصد ازدواج دارم چرا اینا جور نمیشه بخدا دختر بدی ام نیسم کل محل تایید میکنن پس چرا نمیشه اخه

متولد ۸۰ ی؟

تازه اول جوونیته چرا از الان میخای خودتو بندازی تو مسئولیت؟

کیف کن و لذت ببر 

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
2731

دوست منم طفلی خیلی ناراحته از اینکه ازدواجش جور نمیشه بخاطر یه نقص کوچیک تو صورتش، خودش خیلی خانوم و باسلیقه است خیلی هم با خانواده است اهل زندگی و خوش برخورده ولی ۳۷ سالش شد و خواستگار نداره یا تا میبینن نقصشو سریع عقب نشینی میکنن

ذهنیتاتون مال دهه ۶۰ عه یعنی چی کل محل تاییدم می‌کنن

منظورم اینه دختر بدی ام نیسم ک بگم ازم بد گفتن که باعث شد پیگیر نشن ذهنیتم برای دهه ۶۰ چون تو یه خانواده بشدت سنتی ام 

دوست منم طفلی خیلی ناراحته از اینکه ازدواجش جور نمیشه بخاطر یه نقص کوچیک تو صورتش، خودش خیلی خانوم و ...

اخه من نقص هم ندارم تو صورت و... اصلا کاملا بی دلیل بهم میخوره

چند سالته؟ به تایید محل و خوب بودن و اینا نیست یکی باید واقعا ازت خوشش بیاد دیگه اونموقع حرف خانواد ...

خب اصلا یکی ازم خوشش نیاد تو همین ازدواج های سنتی حداقل یکیش بشه

2706