2733
2734

واسه اتفاقی ک دوس داری بیوفته یا افتادع شکرگذاری کن

خدای خوبم شکرت شکرت شکرت

شکرت واسه وجود قشنگت

شکرت واسه حال خوبم

شکرت واسه هرچی ک دادی و ندادی

شکرت هستی کنارمی نمیزاری اذیتم کنن

خدایااااشکرت بهم امید زیادی میدی

شکرت همه چی اونجوری ک‌میخام شد

شکرت بش رسیدم

شکرت واسه نعمتایی ک بمون میدی

شکرت واسه شامی ک‌خوردم

شکرت حاجتمو دادی دعاهامو قبول کردی

خدایااا شکرت شکرت فداتشم

خدایااااا شکرت دستایی ک سمتت درازکردیم پر برگردوندی قربونت برم ❤️

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

خداجونم تو خدای معجزه های بزرگی میدونم برام معجزه میکنی میدونم منو بش میرسونی

خدایاااشکرت خانوادمو از هرچی غم و درد و رنج و بلا حفظ میکنی شکرت ابرومون رو حفظ میکنی

شکرت طول عمر با عظت بمون میدی

شکرت منو عشقمو قسمت هم کردی 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

خدایا شکرت بهم صبر دادی تا منتظرش بمونم .... 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
2731

خدایا شکرت تو خیلی خوبی فداتشم

شکرت واسه همه چی شکرت بم پیام داد شکرت دوسم داره شکرت مانع ها رو برداشتی 

خداروشکر پول دستم بود تونستم برا  روز دختر برا دخترم یه اسباب بازی بخرم  

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...

خدایا شکرت حاجت روام کردی❤️

خدایا شکرت که هستی❤️

خدایا شکرت که سالمیم❤️

خدایا شکرت که خونه ی قشنگی داریم❤️

خدایا شکرت که توان کمک کردن به دیگرانو دارم❤️

خدایا شکرت حالم خوبه❤️

خدایا شکرت زندگیم پر از انرژی مثبته❤️

خدایا شکرت گره هام باز شده❤️

خدایا شکرت برای نوری که به زندگیم دادی❤️

خدایا شکرت که حال کسایی که دوست شون دارم خوبن❤️

خدایا شکرت کسانی که دوست شون دارم کنارمن❤️

خدایا شکرت که خبر های خوش و پیام های خوش دارم دریافت میکنم❤️