2752
2734

من اصلا خیلی درگیرم بخاطر مو بلندم اصلا نمیتونم حاکم برم هرچقدر شامپو و... میزنم

حس میکنم ریشه موهام همچنان چربههههه

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

موی بلند مصیبته فقط واسه دیگران قشنگی داره

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

فقط به ریشه ی موهات شامپو بزن ساقه نیازی نیست چون کف به موهات میخوره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

با نوک انگشتام کف سرمو میشورم ساقه موهارو خیلی زیاد نمیشورم 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

اول شونه میکنم بعد آب میکشم بعد اول چتریامو شامپو میزنم بعدش کناره ها و نزدیک گوش بعدش فرق سر تا گردن بعد از زیر گردن تا فرق سرم رو از زیر موها شامپو میزنم بعد بقیه موها رو از گردن به پایین شامپو میزنم بعد آبکشی 

شما شاید شامپوت خوب نیست چون موی بلند چه ربطی داره به اینکه ریشه چرب بمونه؟😊

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2706