2752
2734
عنوان

همین الان چی تو دلته ک اگه بهش برسی خوشبخت میشی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 181 پست
منم وکیل شم  ازمون وکالتم قبول شم

ببین وکلاتت بکن هدف و اونقدر بخون و آزمون بده  ک کتابا  شرمندت بشن   یه بار نشد . سه باره میشه 

عشق نیرویی هست ک کارها را آسان میکند .مشکلات را حل میکند.و راهها را نزدیک میسازد . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سالها عاشقانه دوسشداشتم  ولی عشقمو تحویل نگرفت..  مثه دختر بچه عاشق دنبالش بودم و ...

ی بار دیگه ام بهش فرصت بده سعی کن زندگی رو بسازی 

من خودم تو سن 18 سالگی طلاق گرفتم  ولی بازم میگم کاش بیشتر تلاش میکردم 

ی کار درست ک میگم بهت اینه ک اول سعی کن حال خودتو خوب کنی بعد تلقین مثبت کن بعدم ب هم نزدیک بشین ب یاد بیار چقدر سختی کشیدی تا ب این جا رسیدین

لبخند زدم از آرزوهات ... خیلی قشنگ بودن پر از حس مثبت . در عینی ک نیازت  طلب کردی

حس مثبتش از بیرونه

از داخل فقط رنجه و عذاب

بخدا امروز بعد ماها بیرون رفتیم یعنی به معنای واقعی زهر مارم شد با این بچها

بغض داشت خفم میکرد 

چطور بعضی ها آروزوی دوقلو دارن ؟؟

بخدا دوقلو بیاری کمک نداشته باشی هر روز آرزوی مرگ میکنی

ازدواج با یه ادم همه چی تموم یادش بخیر پارسال آرزوی تو رو داشتم الان بهش رسیدم

موفق باشی معلم نمونه لایقش بودی ک رسیدی 

عشق نیرویی هست ک کارها را آسان میکند .مشکلات را حل میکند.و راهها را نزدیک میسازد . 
ببین وکلاتت بکن هدف و اونقدر بخون و آزمون بده  ک کتابا  شرمندت بشن   یه بار نشد ...

متاسفانه من همش پرت بودم تا زه ب خودم اومدم 

دوس دارم فقط بخونم و قبول شم 

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...
حس مثبتش از بیرونه از داخل فقط رنجه و عذاب بخدا امروز بعد ماها بیرون رفتیم یعنی به معنای واقعی زهر ...

اره من نزدیکام دو قلو داشتن مادرشون مریض شد گرچه  دو نفر کمکی هم داشت 

واقعا سخته 

متاسفانه من همش پرت بودم تا زه ب خودم اومدم  دوس دارم فقط بخونم و قبول شم

آره منم مث تو سالها پرت بودم و پیشرفت شوهرم رو موفقیت خودم دیدم 

غافل از اینکه الان فهمیدم  شوهرم برا خودش فقط آقا شد 

و من راضیم ب حقوق 7میلیونی آموزش پر ورش تا بکنم همسرم از خودم 

ی بار دیگه ام بهش فرصت بده سعی کن زندگی رو بسازی  من خودم تو سن 18 سالگی طلاق گرفتم  ولی ...

بغضمو بلند قورت دادم با حرفات ... اول واسه اینکه کاش من ب جای تو 18سالگیم طلاق گرفته بودم 

بعدمب خاطری ک حرفهای بچه کوچیکمو تکرار کردی . میگه مامان چشاتو ببند فکر کن بابا رو دوست داری 

آره منم مث تو سالها پرت بودم و پیشرفت شوهرم رو موفقیت خودم دیدم   غافل از اینکه الان ف ...

اخ اخ افرین همش منتظر بودم یکی بیاد بلندم کنه یکی کمک کنه غافل از اینکه همه ب فکر خودشونن و پیشرفت کردن

من عمرمو ب بطالت گذروندم 

دعام کن عزیزم  وکالت شده برا ارزو 

بدون اون اصلااا خوشحال نیستم 

دنیا پوچ تر از اونیه که دنبال گل باشی...
این پوست بی صاحبم جوش نزنه ی فکری ب حال جای جوشا بکنیم

اینو بخر 

از شرکت ابوریحان 

دونه دونه رو جوشهات بزن دو روزه خشک میشن 

بیست تومانه ولی کاره 2میلیون میکنه

اخ اخ افرین همش منتظر بودم یکی بیاد بلندم کنه یکی کمک کنه غافل از اینکه همه ب فکر خودشونن و پیشرفت ک ...

خوشحالیت گره نزن ب وکالت وگرنه وکیل میشی ولی یه وکیله ناراحت .... 

ولی  بشین بخون  اونایی  ک قبول میشن فقط جزوه خوب گیر آوردن و خوب هوندن و تست زدن همین

2706