2752
2734
عنوان

کبدم چربه کسی تجربه داره راهنمایی کنه حتما دعاش میکنم😔🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 40 پست
من بدنم افتضاح جوش میزنه بخدا ک از همسرم خجالت میکشم آرزویی ی بدن بدون لک و جوشم

منم صورتم پره بازوهامم داره ولی از وقتی دمنوش گرفتم خداروشکر خیلی کم شده هر روز عرق کاسنی میخوردم ولی فایده زیادی نداشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم عزیزم خیلی زحمت کشیدین

بازم تکرار میکنم 

برنج 

نون 

سیب زمینی 

ماکارونی 

سس ها 

ارده و کنجد 

قند مصنوعی و طبیعی 

باید باید باید حذف بشه 

اون چربی که دور کبد رو گرفته فقط با فعالیت و خورد پروتیین و با تنظیم قند خون درست میشه 

لبنیات هم هر روز نخورید چون باعث مقاومت به انسولین میشه 

موفق باشید 🧡 

منم صورتم پره بازوهامم داره ولی از وقتی دمنوش گرفتم خداروشکر خیلی کم شده هر روز عرق کاسنی میخوردم ول ...

دمنوشش چیه

این تیکر  رسیدن به آرزوهام و حاجتامه میشه   همینجوری رد نشی یدونه صلوات برام بفرستی   
بازم تکرار میکنم  برنج  نون  سیب زمینی  ماکارونی  سس ها  ارده و ...

یه دنیا ممنون شماهستم💋

این تیکر  رسیدن به آرزوهام و حاجتامه میشه   همینجوری رد نشی یدونه صلوات برام بفرستی   
من یک ماه  بدون روغن خوردم رفتم آزمایش گفت خوب شدی،باورت میشه؟ بعدش دوباره خوردم الان بازم چرب ...

جدی چ خوب از فردا برای خودم بدون روغن درست میکنم ممنون ک گفتی عزیزم

۵ مدل دمنوش که هر کدومش ترکیب چند گیاهه برای کل روزه صبح ناشتا دانه چیا و خاکشیر باید بخورم و یه روغ ...

چ عالی انشالله ک خوب بشین

سلام گلم 

بهترین درمان کبد فقط طب سنتی هست 

پدر من ۸ سال همین مشکلو داشت .مشهد .تهران هرجا رفت یه جور دیگه درمان میکردن که جواب نداشت 

یکی از فامیلامون گفت یه آقایی میشناسم که داروهای معجزست امتحان انشالله که جواب قطعی بگیری 

خداروشکر باهاشون آشنا شدن و کمتر از ۳.۴ ماه حالشون عالیه عالی شد .ازین قضیه ۵ سال میگذره خداروشکر هیچ اتفاقی هم نیوفتاده 

شمارشون میدم خواستین مشاوره بگیرید و درمان کنید 

تو همه زمینه ها تبحر دارن راستی 

09386846527