2733
2734

هر دقیقه و هر ثانیه به مردم آزارها لعنت

تمام نفرین های زمین به مردم آزارها

ننگ به تمام آدم های مزاحم و بی ملاحظه و الکی خوش

که خونه ی دیگران را بی اجازه مکان می کنند.

نفرین به هر کسی که مزاحم وقت و آرامش دیگران میشه

ما خونمون نزدیک پارکه جونای علاف بی مغز پارک و پاتوق میکنن یهو نصف شب ساعت سه با اهنگ صدای بلندددد و موتورشونو یجوری کردن فکر کن وایمیسن کلی گاز میدن صدای بدیم میده بعضیا بیشعور و گاو و نفهمن لعنت بهشوننن

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼

ما انقدر از دست همسایه جماعت کشیدیم دائم در حال تعویض خونه ایم

میشه واسه رسیدنم به آقای ایکس دعا کنید سلامتیم از دست دادم خیلی مهمه امسال زود ازدواج کنم منم واسه تون صلوات میفرستم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یه بار کیلید دادم به دختر همسایه مون سفر که بودم بیاد به کربه هام غذا بدت بعدا فهمیدم خونمو مکان ...

همسایه ی ما هم یک بار به یکی کلید داده بود

مکانی شده  بودهااااااا

یادم میاد کرک و پرم میریزه