2733
2734
عنوان

کنکوریا دینی رو چجوری میخونید

363 بازدید | 40 پست

من واقعا نابود شدم تازه شروع کردمش درس ۱۰ تازه خوندم از رو کتاب قشنگ ۳ ساعت ازم وقت گرفت خیلی سخته فرمول ۲۰ گرفتم ولی انقدر خسته ام حوصله ندارم هم از رو کتاب بخونم هم از رو اون ...

شما چجوری میخونید؟

دینی نیست که 

شد شد نشد باآرزوهام  میرم زیر خاک 😄خدایا باورم نمیشه در حق من این کار ها بشه و هیچ نگی 😔 من از بیگانگان ننالم که هرچه با من کرد آشنا کرد👵 میخوام آدم خوبی باشم آدم ها نمیزارن میخوام آدم بدی بشم خدا نمیزاره اخه اینم شد زندگی‌من‌فقط‌نفس میکشم که نگن‌مرده وگرنه من خیلی وقته مردم 👩‍🦲
2731

ببین من پارسال فارغ‌التحصیل شدم تاثیر۴۰درصدم بوددینیمو۱۹.۵شدم برخلاف خیلیاکه ۱۵یا۱۶شده بودن من فقط خود کتاب روعمقی خوندم مخصوصاصفحه اول اون سنت هاکه خیلیامیگفتن چرته نمیادمن همه روخوندم 

نهاییی

اهان بنظرم دینی دوازدهم نسبت به یازدهم بهتره

شد شد نشد باآرزوهام  میرم زیر خاک 😄خدایا باورم نمیشه در حق من این کار ها بشه و هیچ نگی 😔 من از بیگانگان ننالم که هرچه با من کرد آشنا کرد👵 میخوام آدم خوبی باشم آدم ها نمیزارن میخوام آدم بدی بشم خدا نمیزاره اخه اینم شد زندگی‌من‌فقط‌نفس میکشم که نگن‌مرده وگرنه من خیلی وقته مردم 👩‍🦲
ببین من پارسال فارغ‌التحصیل شدم تاثیر۴۰درصدم بوددینیمو۱۹.۵شدم برخلاف خیلیاکه ۱۵یا۱۶شده بودن من فقط خ ...

واقعا ؟پس کتاب بخونم کافیه ؟

چجوری باید بنویسیم عین کتاب باید باشه جمله بندی ها ؟

شما برای هر درس چقدر وقت گذاشتید و چند دور خوندید؟

منم همیم کارو میکنم خیلی سخته درسای آخر     کمر درد گرفتم از شدت فشار درس ۱۰   &nbs ...

آره آخرین خیلی طولانی و افتضاحه 

من گفتم اول فیلمش ببینم ولی فایده نداشت فقط باید حفظ کنی چشم بسته کتاب رو بگی

آره آخرین خیلی طولانی و افتضاحه  من گفتم اول فیلمش ببینم ولی فایده نداشت فقط باید حفظ کنی چشم ...

موضوعشم چرت و پرته بیشتر شبیهه تاریخ و تمدن مسیحیت تا موضوعات مربوط ب اسلام   

2706