2752
2734
عنوان

تو خیابون با یکی دعوامون شد 😧

| مشاهده متن کامل بحث + 2262 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من شوهرم خیلی متاسفانه دعواییه 

منم فقط سکوت میکنم وقتی یه اتفاقی بیوفته چون شوهرمو میشناسم تازه به اونم میگم ولش کن بره گمشه بی فرهنگو 

ولی وقتی تنهام دیگه پس خودم برمیام

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿

مادرشوهرت حق داره خدایی چرا آتیش بیار معرکه شدی نمیدونی ایرانی جماعت فرهنگ رانندگیش زیر صفره؟ اگه طرف یه چاقو درمیاورد میزد جای حساس شوهرت یه عمر کاسه ی گریه دستت میگرفتی اما فایده ای نداشت  زنداییم یه جمله ی همیشگی داره میگه موقع رانندگی فرض کن همه گاون تو به جاشون ملاحظه کن تو هم اینو آویزه گوشت کن تا سرت سلامت بمونه

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2731

وای اسی 

من یه بار بابام منو از کلاس آورد

یه زنه هعی جلومون می پیچید

بابام فقط یه بوق زد زنع پیاده شد به بابام فش های ناجور یعنییی ناجور داد

بعد آخر گف به شوهرم میگم بیاد فلان فلانت کنه آقا اینو من شنیدم پیاده شدم کلی بهش چیز گفتم آخرش اون یدونه زد تو گوشم منم یه مدت رزمی کار می‌کردم یه مشت ردم بش

خلاصه تا چن ماه تو راه کلانتری بودیم💔😑

تو نباید جواب میدادی ، اصن ب دور از شخصیت والای یه خانمه که با ی مرد بیشخصیت دهن ب دهن بشه

خود شوهرت اگه لازم میدونست ی جوابی میداد. 

حالا چرا سد معبر کرده بودین؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسری که توی خیابون با کسی که نمی شناسه دست به یقه شده صبوره؟ ما آدما رو نمی شناسیم. یه وقت بلای جد ...

تنها کامنت به درد بخور این تاپیک مال شما بود 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 
سرعتمون کم بود .خودم هم نمیدونم چرا گفتم ساکت شو 

😐😐😐😐خب دیگه مقصر بودید 

طلبکار هم هستید؟ به مرده گفتی ساکت شو ؟

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

سر چهار راه گردش به راست آزاده بعضیا میان اونجا وایمیسن پشت چراغ قرمز و راه اونی ‌که مسیرش مستقیم نیست و میخواد به راست بره رو میبندن. شاید یه همچین شرایطی یا مشابهش بوده و شوهرتون میدونسته جای بدی ایستاده و به همین دلیل سکوت کرده .

اون آقا هم اگه حق باهاش بوده بازم زیاده روی کرده و بددهن بوده.

شما هیچ وقت تو این موارد دخالت نکن راننده خودش میدونه داره چی کار میکنه.

مادرشوهرت حق داره خدایی چرا آتیش بیار معرکه شدی نمیدونی ایرانی جماعت فرهنگ رانندگیش زیر صفره؟ اگه طر ...

بابا اصلا اشتباه از اسی و شوهرش بوده میگه آروم می‌رفتیم تازه طلبکار هم شده اسی

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
مرده خیلی آشغال بود شوهرم یکی میزد ده تا جواب میداد از اون ها بود که سرش درد میکنه واسه بزن بزن و در ...

خب پس شما نباید جواب می‌دادی

این آدمای اسکول رو باید نادید بگیری

بعضی حتی تو ماه های حرام که دیه دوبرابر هست از عمد میان از دستی عصبیت میکنن و کافیه بهشون دست بزنی خودشونو محکم میکوبن زمین و آسمون و بعد دیه میگیرن

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
همسری که توی خیابون با کسی که نمی شناسه دست به یقه شده صبوره؟ ما آدما رو نمی شناسیم. یه وقت بلای جد ...

عزیزم در مقایسه با همسر من صبوره

همسر من همون بوق اول گلاویز میشد 

بعد چون گفتن همسرشون گفته چرا جوابش دادی گفتم صبوره

2706