2733
2734

بچه ها امتحان آزمایشگاه تو کارنامه نوبت دوم هست؟؟؟؟

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ازه

چطور تو گروه ما پیغام گذاشتن که امتحان تفکر و دفاعی و نگارش رو باید حتما بریم و نباید اون روز ها رو غیبت داشته باشیم؟

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 
چطور تو گروه ما پیغام گذاشتن که امتحان تفکر و دفاعی و نگارش رو باید حتما بریم و نباید اون روز ها رو ...

چون نمره می‌خوان حتما

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
چون نمره می‌خوان حتما

پس اگه ازماشگاه رو که فردا دارن نرم تو کارنامه صفر میزنن؟