2733
2734

من

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من به صدای خوردن غذا و صدای دهن به شدتتتتت حساسم

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
به چی حساسی میشه بگی بعد سوالمو میپرسم

چنتا صدا شدیدا استرس بهم وارد میکنه مثلا یکیش صدای گربه چون من بعد از سه سال گربمو از دست دادم صدای گربه خاطره بدی رو برام تداعی میکنه، صدای آلارم گوشی شدیدا بهم استرس میده کلا اکثر صداهای تکرار شونده مث سکسکه و..

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
من به صدای خوردن غذا و صدای دهن به شدتتتتت حساسم

عزیزم منم همینطورم از سوالم ناراحت نشو من احساس میکنم مال من ریشش برمیگرده به خود ا ر ض ا یی که از بچگی داشتم😔 شما هم اینطوره؟ میخوام بدونم ممکنه از این باشه

عزیزم منم همینطورم از سوالم ناراحت نشو من احساس میکنم مال من ریشش برمیگرده به خود ا ر ض ا یی که از ب ...

نه ربطش چیه؟ من به صداهایی حساسم که خاطره های بدی دارم ازشون 

عزیزم منم همینطورم از سوالم ناراحت نشو من احساس میکنم مال من ریشش برمیگرده به خود ا ر ض ا یی که از ب ...

چه ربطی داره؟ 

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
ربطشو خودم احساس میکنم کساییم بودن گفتن همینطور بوده بازم ببخشید گلم

نه عزیزم چه حرفیه☘️