2733
2739

خودم۲۲سالمه نشده یه پسر بالای بیست پنج پیشنهاد بده😐دوستام وقتی دیدن همیشه تیکه میندازن من دو روز در هفته میرم دم مغازه یکی از اقواممون وایمیستم لوازم جانبی موبایل اونجا با هیچکس کوچکترین صحبتی نمیکنم حتی یه کلمه بعد طبقه پایین شاگرد کفش فروشی پسر۱۷ساله میشه ازین پسرای لش با موی فرفری هست تا منو میبینن آهنگ میخونه یجوری نگاه می‌کنه می‌خنده چال لپ میندازه مغازه بغلی بوتیکه پسره شاگرده فک کنم۲۰سال اینا میشه همش میاد از کنار مغازه ما رد میشه یا نگاه می‌کنه یا تا منو میبینه زیر لب آهنگ میخونه فهمیده من دانشجویان اومده بود جلوی مغازه داشت با گوشی حرف میزد که من بشنوم می‌گفت بیا که من میخام برم دانشگااااااااه همش جلو من یروزم اومده بود جلوی مغازه ای که من داخلشم رو به روم وایساده بود داشت با موبایل حرف میزد با مشتری جوری که حرفاشو بشنوم اصلا نرفت تا صاحبکارش داد زد گفت آقای کَنبری چرا وایساده بیا دیگه😑 یه روزم سرخیابون داشتم ماشین می‌گرفتم دیدم اینم اونجاست من قدم بلنده مانتوی مشکی بلند شبیه بارونی و عینک آفتابی زده بودم اصن با این تیپ همه ازم میترسیدن به جز این دیدم اینم داره می‌ره سر خیابون ماشین بگیره منم منتظر اسنپ بودم این جلوتر از من وایساده بود تا منو دید اومد جلوتر سمت من منم پشت کردم بهش سوار ماشین شدم رفتم یروزم همش داشت دم مغازه سوت میزد 

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃

یبارم اومد جلوم کلاس بزاره داشت با گوشی حرف میزد می‌خندید یهو گوشیش زنگ خورد فهمیدم خالی بسته🤣

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی روزم ی روزم 

باشه بابا فهمیدیم 

خو چ کنیم پیشنهاد میدن دیگ

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
پسرا رو تا قبل از 28 سالگی زیاد جدی نگیرید!!

والا یه ۳۳ساله هست چادر سر می‌کنه سوار موتور میشه تک چرخ میزنه

2740
ما که زیر ۲۰ سال هستیم دنبال پسر بالای ۲۵ میگردیم😅 

والا پسرا قدشون به من نمی‌رسه زشته رو دختر بالغ چشم دارن😐🤣

چه سوال خوب و بجایی پرسیدی!علتش اینه که چراغ سبز پسرای بالای ۲۰سال سوخته و الان فقط چراغ قرمز نشون م ...

منظورم اینه پسرای زیر بیست سال به دختر سن بالا چیکار دارن

ی روزم ی روزم  باشه بابا فهمیدیم  خو چ کنیم پیشنهاد میدن دیگ

منظورم اینه چرا متولدین هفتاد و هفت به بعد پیشنهاد نمیدن همش این عنچوچکا😂

منظورم اینه چرا متولدین هفتاد و هفت به بعد پیشنهاد نمیدن همش این عنچوچکا😂

چون جوگیرن بچن 

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.