2752
2734

بچه ها این امتحان ذو من فردا دارم امتحان آزمایشگاه توی کارنامه تاثیر داره؟؟؟یعنی توی نوبت دوم مینویسن؟؟

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب واسه ترم ۲ میگیرین ؟

نمیدونم ولی انگار معلممون گفت قراره فردا بگیره نمیدونم من دهم تجربی هستم اگه ندم صفر میذارن؟

،،،،حتما بخون،،،،،خوشحال میشم تاپیک هایی که مربوط به مدرسه هست تو پروفایلم رو گزارش بزنید لایکشون 
ندیده بودم واسه ازمایشگاه امتحان بدن

پس واسه نوبت دوم نیست گلم؟

کلاس چندمی؟

نمیدونم ولی انگار معلممون گفت قراره فردا بگیره نمیدونم من دهم تجربی هستم اگه ندم صفر میذارن؟

والا از دهم خبر ندارم ولی مال ما نگارش ازمایشگاه نهایی نیست نگارش ترم ۲ امتحان دادیم ازمایشگاهم ن حالا تو یه نگاهی بهشوت بنداز مخصوصا نتیجه ها