2733
2734
عنوان

اونایی که سه تا بچه دارین بهتون زمین دادن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2365 بازدید | 126 پست
تا کی این وامو میدن ؟ اگه بچه سوم ۹سالش باشه هم تعلق میگیره یا باید تازه متولد شده باشه ؟

اوووو نه بابا متولد سال 1400به بعد.این به خاطر تشویق به فرزند اوریه

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میگی من الان دوتابچه دارم وام نمیدن ؟

هر کدوم که متولد سال 1400به بعد باشن میدن.مقپارش فرق داره فرزند دوم بیشتر اول سوم بیشتر دوم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
بگیر عزیزم حقته. به حرف کاربرای اینجا اهمیت نده. همه پروفسور و مولتی میلیاردرن.

من به شخصه مولتی میلیاردر نیستم خب ؟

اما وقت و حوصله پیگیری برای وام ۲۰ تومنی رو ندارم اصلا ارزشی ندارع

من گاهی شده برای پول شیرخشک بچم موندم

خب قضاوت نکن😉

نمی‌دونم بچهام یکیش ۴۰۱ اون یکیش ۴۰۲

به فرزنداولتون 40میلیون فرزند دوم 80میلیون تعلق میگیره.یعنی سرجمع 120میلیون وام میتونید بکیرید

2706