2752
2734
عنوان

من دختر ول خرجیم👺

548 بازدید | 23 پست

خیلی پشیمونم

کلی پول صرف چیزای الکی میکنم😔

خیلی پشیموووونم از خرید خیلییی چیزا😔

تو این گرونی فقط هدر میدم پولارو

بدم میاد از این عادتم

چیکار کنم😔

👺
2731
قللک داری یا تو کارت؟ رلهکار پس انداز داری بزار ممنون

نه کلا قناعت کارم 

اصلا نمیتونم ولخرجی کنم 

مثلا یه مانتو خوشم اومده هااا اما میگم خب یدونه نو دارم یا همین رنگی دارم لازم ندارم پس نمیگیریم ولی بعصی دوستام میگن نه خوشمون بیاد میگیریم 

یا شال دیدم حدود ۵۰۰ تومن انقد گشتم تا حدود ۲۰۰ تومنی شو پیدا کردم چون زورم میومد ۵۰۰ پای شال بدم 

حواسم به وسایلام هست گم نکنم یا خراب نشن 

وسایلی رو میگیرم که واقعا نیاز میشه مثلا از لوازم تحریر خیلی چیزای فانتزی دوست دارم اما خیلی هاش فقط پول میدی کاربرد نداره 

یا یه کفش میگیرم که تقریبا به همه لباسام بیاد 

یا رنگ مانتو یا شالم و طوری اتنخاب میکنم که نخوام یه شال یا مانتو هم رنگش و برم بخرم خودم داشته باشم 

بعضیا بهم میگن تو خسیسی والا بلا من خسیس نیستم فقط خیلی حواسم به خرج کردنم هست 

همیشه پولام و پس انداز میکنم به ۲ ۳ تومن کخ رسید میرم طلا و... میخرم چون دوست دارم 

میگردم یچیزی میخرم که هم خوب باشه هم دوسش داشته باشم خم قیمتش منصفانه باشه 

مثلا هیچوقتتتت دلم نمیاد ۳ میلیون پول کفش بدم ولی بعضی همسن هام میدن

۱۷ سالمه🥲😂

بعضیا بهم میگن تو خسیسی والا بلا من خسیس نیستم فقط خیلی حواسم به خرج کردنم هست  همیشه پولام و ...

خیلییی خوبه اینطوری خوش بحالت

من همه پولامو خرج چیزای الکی بدون استفاده میکنم

خیلی چیزارو هم نیاز دارم ولی دیگه پولشو ندارم انقد که ولخررجی میکنم

👺
بعضیا بهم میگن تو خسیسی والا بلا من خسیس نیستم فقط خیلی حواسم به خرج کردنم هست  همیشه پولام و ...

نه این خسیسی نیست این مدیریت خرج و دخل هست آفرین تو این سن این همه دقت در خرج و پس انداز قابل تحسینه

خیلییی خوبه اینطوری خوش بحالت من همه پولامو خرج چیزای الکی بدون استفاده میکنم خیلی چیزارو هم نیاز ...

نه همیشه پول بزار کنار آدم یوقتایی کفگیرش به ته دیگ میخوره نیازش میشه 

مثلا یکی از دوستام گفت من ۹۰۰ تومن پول تونر دادم من فقط با خودم گفتم اگر این ۹۰۰ پول دست من بود یه جای یچیز میرفتم چند تا چیز میخریدم شاید به خوبی اون نباشه اما اون موقع به جا یه محصول چند تا محصول نسبتا حوب داشتم

2706