2733
2734

یا فقط من خیلی دلم خوشه😂

خیلی باحاله دختر خالم و دختر داییم چندماهشونه ولی هروقت بغلشون میکنم میچسبن بهم و ارومن، میدم بقیه نوه ها میزنن زیرگریه.   اصلا یه لذتی میبرم که نگم🤣

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

ایخدا 😂

منم همینم

کاربری شیشمم مغزم انقد مغز ماهیه که یادم میره رمز عبورم چیه یکی یکی کاربریام خراب میشن بعدش 😂😔🔪 پس ممکنه این اکانتمم گم کنم ی روزی 🐻 بنظرم زندگی یه کیکه و غماش واگعی! 🍰 رفیق شهیدم مجید قربانخانی مرسی که همجا هوامو داشتی  💟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب خداروشکر تنها نیستم😂

😂😍❤️

کاربری شیشمم مغزم انقد مغز ماهیه که یادم میره رمز عبورم چیه یکی یکی کاربریام خراب میشن بعدش 😂😔🔪 پس ممکنه این اکانتمم گم کنم ی روزی 🐻 بنظرم زندگی یه کیکه و غماش واگعی! 🍰 رفیق شهیدم مجید قربانخانی مرسی که همجا هوامو داشتی  💟
خب خداروشکر تنها نیستم😂

تازه زمانی ک بچه گریه می‌کنه وقتی میاد بغلت آروم میشه ی حس دیگس 😂😍

خیلی با حال بود پستت..اره منم همینم...ای مادرشوهرم حرص میخوره من احساس میکنم ملکه هستم..

منم دقیقا حس برتری بهم دست میده😂❤

تازه زمانی ک بچه گریه می‌کنه وقتی میاد بغلت آروم میشه ی حس دیگس 😂😍

اره همیشه اینطوریه بچه بغل من ارومه میدمش به یکی دیگه گریه میکنه. بلافاصله پسش میگیرم بعدش اروم میشه

بعدشم جلو همه کلاس میزارم و میگم بچه ها فرشته ی واقعی رو خوب میشناسن🤣

اره همیشه اینطوریه بچه بغل من ارومه میدمش به یکی دیگه گریه میکنه. بلافاصله پسش میگیرم بعدش اروم میشه ...

دورت بگردم الهی 😂❤️