2752
2734
آره خیلی مشهوده، مهمون نوازن و شلخته و از نظر بهداشتی اصلا اوکی نیستن

خدا خیرت بده تایید کردی ،منتظر بودم بریزن سرم و بگن نه اینجور نیست  

انشالله که این دوست مون همیشه خوشبخت باشه و پشیمون نشخ

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
زندگی با بلوچ ها چطوره؟اختلاف فرهنگ ها مشهوده؟ خیلی از نظر بهداشت اوکی نیستن ....

نه خیلی از نظر بهداشت خوب ان 

مادر شوهر من وسواس داره

دیروز که مهمونا رفتن 

صبخ سرو صدا بود بیدار شدم به متین گفتم چی شده گفت که مامانم داره اشپز خونه رو میشوره بخواب بخواب گفتم وا مگه میشه

وقتی کابینت هاشون رو میزدن گفته کابینت ها سه وجب بالا تر از سطح زمین باشه که راحت بتونه بشوره😖😂

پسراش براش ماشین ظرف شویی گرفتن که ظرف ها رو با دسا نشوره اول با دست میشوره بعد میزاره تو ماشین میگه اون مگه مثل ادم میشوره😖😂

کسی به هیچ عنوان حق نداره تو اشپز خونه اش بره میگه جای پاتون میمونه رو سرامیک ها یا کسی حق نداره تو مهمونی هاش ظرف بشوره میگه کثیف میشورید بزارید خودم صبح سر وقت با حوصله بشورم انقدر وسواس دارع خاله های همسرم هم همین طورن هی هر شب هر کدوم شون دعوت مون میکنن شام

اکثر شون توی زاهدان مرفح ان چون نباشن نمیتونن اینجا زندگی کنن حتی گاز رو باید اینجا بخرن بعد چشم هم چشمی ام دارن همه باید بهترین چیز رو داشته باشن باهم چشم هم چشمی دارن برای مثال ما متراژ خونه برامون مهم نیست ولی لینجا کسی خونه اش کوچیک باشه میگن لونه مرغ

ادم های مهمون نواز و غریب نوازی ان واقعا خوشحال میشن باهاشون حرف میزنی 

دختر های هم سن سال من زیاد باهام گرم نمیگرین اون طبعیه بنظرم

اما مرد ها و زن ها و بقیه واقعا خیلی خوش اخلاق و مهربان ان

من با همسرم دیشب رفتم بازار ی چادر بندری خریدم ی جفت صندل لوازم ارایش‌و دکوری و چندتا وسیله توی تمام مغازه ها پول ندادم میرفتم تو مغازه همه میگفتن به آقا داماد بعد دوستان همسرم بودن میگفتن اینا مال عروس مونه بزار بدونه که خوب جایی عروس شده 

از نظر غذام واقعا عالیه یعنی تو مهمونی هاصد شونو میزارن

من از روز عروسیم کلا خونه غذا درست نکردم تمام افراد فامیل دارن پاگشا میکنن بعد شب اونجا شام میخورم واسه نهارمم غذا جدا گونه درست میکنن میگن ببر 

منووشزمنده کردن واقعا

با شوهر که خونه هرکی میرم در رو که باز میکنن زن بزرگ خونه شکلات میریزه سر مون کل میکشه🥲🥺

یکم از نظر زبان چرا سخته برام

احساس غربت میکنیم بلاخره

حالا الانن اولشه گذر زمان نشون میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره خیلی مشهوده، مهمون نوازن و شلخته و از نظر بهداشتی اصلا اوکی نیستن

نه اینجوری نیست من ننیدونم تو با چه قوم قبیله ای گشتی ولی ی سر بیا زاهدان 

در خواست دوستی بده سماره مو میزارم 

خیلی فرق کرده منم اویل میترسیدم اما الان زمین تا اسمون فرق گرده

اونایی که مهاجرت میکنن بحث شون جداس که زابلی ام هستن بیشتر شون 

ولی کثیف خب همه جا تمیز و کثیف داره

مادر شوهر من الان فوق وسواسیه من صبحش رفتم دیدم ی مسواک رو ظرف شوییه گفتم اینجا مسواک میزنییییی؟؟؟؟گفت نه یا خدا این مال درز های بین سرامیک هاست 

انقدر که مایه ظرف شویی رو وقتی میخره نصف شو خالی میکنه تو دوتا ظرف توی به مساوی وایتکس میریزه

من تا همیتحا فعلا دیدم و واقعا راضی ام از وضعیت بهداشت شون 

ی سر توام حتما بیا

نه خیلی از نظر بهداشت خوب ان  مادر شوهر من وسواس داره دیروز که مهمونا رفتن  صبخ سرو صدا ...

خوشحالم برات ...انشالله همیشه خوشبخت باشی

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
2731
نه اینجوری نیست من ننیدونم تو با چه قوم قبیله ای گشتی ولی ی سر بیا زاهدان  در خواست دوستی بده ...

خداراشکر که خوشحالی ، من با قوم خاصی در ارتباط نبودم ،فقط تو خوابگاه دانشجویی که بودیم دخترای بلوچ (بعضیا) یکم مراعات بهداشت نمیکردن ، سال ۹۱ تموم کردم دانشکاهمو ، دلم تنگ شده برا خیابون دانشگاه  

خداراشکر که خوشحالی ، من با قوم خاصی در ارتباط نبودم ،فقط تو خوابگاه دانشجویی که بودیم دخترای بلوچ ( ...

خونه ی من خیابون داشنگاههه😂💔

عزیزم‌من‌تهران بودم‌خوابگاهش کثیف بود چه برسه به زاهدان‌

نمیشه جمع‌بست

خونه ی من خیابون داشنگاههه😂💔 عزیزم‌من‌تهران بودم‌خوابگاهش کثیف بود چه برسه به زاهدان‌ نمیشه جمع‌ ...

خود خوابگاه که خوب بود ، دخترای بلوچ بعضیاشون رعایت نمیکردن ، میدونی بقیه هم بودن که رعایت نمیکردن ولی دخترای بلوچ هرچی من می‌دیدم رعایت نمیکردن ، خیلی کم پیدا میشد از بین اونا که تو خوابگاه می‌دیدم رعایت کنن ، شما نزدیک زیبا شهری؟ کدوم قسمتی؟ فکر کنم به طرف دانشگاه علوم قرآنی هستین ؟

عزیزم شغلتون چیه  شغل همسرت من زاهدانی هستم اما با پسر مشهدی دوستم

من کار نمیکنم عزیزم ولی شوهرم اوایل سوخت بری میکرد الان کیف کفش فروشی داره باز میکنه

ایشالله که بهم‌برسید

خود خوابگاه که خوب بود ، دخترای بلوچ بعضیاشون رعایت نمیکردن ، میدونی بقیه هم بودن که رعایت نمیکردن و ...

دانشگاه سه 

از ی طرف به خود خیابون اصلی دانشگاه وصله

از ی طرف به بزرگ مهر

2706