2737
2739
عنوان

به این آدم میشه گفت دوست ؟

53 بازدید | 5 پست

از اول سال تا حالا که دوستیم 

یه بارم فعالیت ها رو نیاورده 

نقاشی ، کاردستی ، دسر ، ماکت ، تحقیق و خیلی چیزا و همیشه میندازش گردن من میگه درست میکنم ولی نمیکنه دقیقا شب قبلش بهم میگه نمیارم من میمونم و غر زدن های خانواده جالبه میبرمشون خودشم شریک میدونه نمره میخواد امشب قرار بود دسر درست کنه از هفته قبله گفته میارم الان گفته مادرم دعوام میکنه 

😐

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘                                                                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
کلاس نهمی؟

هشتم

یه دختر که عاشق مایکل آنجلوعه ،بعضی وقتا لجباز و شیطون میشه و وقتی یه فیلمو میبینه تا مدت ها کنار شخصیت موردعلاقش تو خیالش بازی میکنه . تایپ ENTP.      و به جمله کارما بالاخره میزنه کمرت به شدت پایبنده )  �🧡🧡                                                                     کاربر عزیز تا دلت میخواد ریپ بزن اگه لایک کردم یا ری اکشن نشون دادم که هیچ اگه هیچ ری اکشنی نگرفتی بدون برام مهم نبوده مرسییی😘