2733
2734
اون از اول تحریک شده بود دلشت بی احترامی میکرد کافیه یه سر به اون تاپیک بزنی فقط

اگر خواستین تاپیک رو قفل کنین این جوری:

⬇️

برای قفل کردن تاپیک:

بزنین روی عکستون

نی نی سایت من

پست جدید در تاپیک هایی که ایجاد کردم

حالا هر تاپیکی رو که می خواهید قفل کنین

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2731

والا بخدا منم هرجا پرستار و ماما دیدم انگار از دماغ فیل افتادن خودشونو از پزشک بالاتر میدونن اخلاقشونم گوه گوه گوه

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
حمایت نکردم فقط به حدی از استارتر عصبی ام که اون رو لایق هر بی احترامی میدونم 

چند بار توضیح دادم برات اون تاپیکو با دلایل خیلی منطقی

لااقل لایک کن پیامو بفهمم خوندیش ...خیلی زشته فقط چشماتونو میبندین دهنتونو باز میکنید

بازم نباید اینطوری حرف بزنه  پیش اومده اینجا یه کاربری خیلی بیخودی به من توهین کرده بهترین جوا ...

ولی به نظرم دور باشه از پرستار های عزیز 

خود استارتر خیلی لول شخصیتیش پایینه و چیز هایی که بهش نسبت داده شده بازم براش کمه

پرسه در جریان امواج صوت 

چه بی ادبه 

شعور بعضی ها نمیکشه که نباید به هیچ شغلی توهین کنن

ولی ماشالله اینجا به معلمی ، پرستاری و... توهین میشه

من موندم اینا خودشون چی کارن ؟

بیکارن ؟!

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
والا بخدا منم هرجا پرستار و ماما دیدم انگار از دماغ فیل افتادن خودشونو از پزشک بالاتر میدونن اخلاقشو ...

ای بابا اینجا دعواست شما دیگه نگوخواهر🤦‍♀️🤦‍♀️

یادتو، حس قشنگیست که دردل دارم.چه توباشی چه نباشی نگهش میدارم .
2706