2752
2734
عنوان

یه حس ششمی بیاد فقط همین یبار😔😫

| مشاهده متن کامل بحث + 2584 بازدید | 466 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم ❤ میشه لطفا اینم بگید که همین امسال فیزیوتراپی یا دندون یا پزشکی کدوم یکی از اینا رو میا ...

دندون ولی ی شهر دیگه

کاربری شیشمم مغزم انقد مغز ماهیه که یادم میره رمز عبورم چیه یکی یکی کاربریام خراب میشن بعدش 😂😔🔪 پس ممکنه این اکانتمم گم کنم ی روزی 🐻 بنظرم زندگی یه کیکه و غماش واگعی! 🍰 رفیق شهیدم مجید قربانخانی مرسی که همجا هوامو داشتی  💟
ته تغاریه و باهات رابطه خوبی داره بشدت مهربونه و سرت حساسه اذیتش نکن چون ادمی نیس ک بتونه خودشو آروم ...

اقا توروخدا جواب منم بده دیگه 😭

کی ازدواج میکنم مشخصاتش یا نحوه اشناییمون یا شغلش ؟

ایا با اون اقا ازدواج میکنم ؟

گل من عزيزم تروخدا لطفا ج منم بده ميلاد ازدواج كرده يا رل داره يا چي برميگرده لطفا ج بده ممنونم

رل داره و رلش بهش خیانت میکنه دوس داره برگرده اما اجازه نده چون رو راست نیس با خودش

کاربری شیشمم مغزم انقد مغز ماهیه که یادم میره رمز عبورم چیه یکی یکی کاربریام خراب میشن بعدش 😂😔🔪 پس ممکنه این اکانتمم گم کنم ی روزی 🐻 بنظرم زندگی یه کیکه و غماش واگعی! 🍰 رفیق شهیدم مجید قربانخانی مرسی که همجا هوامو داشتی  💟
نداره حسی

سلام راجب من چه حس ششمی دارید راجب اینده من 

اینده کاری من 

کارمندی هست یا چی ؟ چه اداره و شرکتی ?

کی ازدواج میکنم و با کی و چطوری اشنا میشم مشخصاتش ؟ 

هانیه یا فاطمه یا ......

اقا توروخدا جواب منم بده دیگه 😭 کی ازدواج میکنم مشخصاتش یا نحوه اشناییمون یا شغلش ؟ ایا با اون اق ...

دقیق نمیدونم ازدواج بکنین یا ن، موقع رفتن به جایی آشنا میشی باهاش، بهتره بهش اعتماد نکنی زیاد یا طوری رفتار کنی ک واقعا عاشقت بشه، ادم جذابیه از لحاظ ظاهری، شغلش ممکنه باریستایی چیزی باشه

مرسی عزیزم جواب دادین  این شخص محمد نیست؟

خودشه بنظرم

عزیزم حستون به ازدواجم چیه ؟

حسم مثبته قشنگم ❤️ سختی دارین کمی از لحاظ خانواده

عزیزم تهران میارم ؟

اره گلم 

2706