2733
2734
عنوان

یه حس ششمی بیاد فقط همین یبار😔😫

| مشاهده متن کامل بحث + 2584 بازدید | 466 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان من گوشیم شارژ نداره درمورد بعضی سوالا نیاز به چنتا پرسش هست اگه بعضی سوالات جواب نمیدم برای ه ...

سلام گلم

میشه جواب منم بدی

ببهم فکر میکنه؟ اگه اره چرا نمیاد پیام بده

دلم خیلی براش تنگه

با سمیه صمیمی میشی، معصومه راستشو میگه ولی این وسط داره دو رویی ام میکنه بنظرم و قاطی حرفاش دروغایی ...

سلام عزیزم میشه درمورد من و زندگیمم بگی و اینکه کی باردار میشم و جنسیتش چی میشه ممنونت میشم

در سرکار جدید چرا بعد یه هفته مسولیتهای منو ب یکی دیگه دادن مسولیت منو تغییر دادن  دلیل خاصی دا ...

دلیل ک قطعا داره، سنگینه مسئولیتات؟

کاربری شیشمم مغزم انقد مغز ماهیه که یادم میره رمز عبورم چیه یکی یکی کاربریام خراب میشن بعدش 😂😔🔪 پس ممکنه این اکانتمم گم کنم ی روزی 🐻 بنظرم زندگی یه کیکه و غماش واگعی! 🍰 رفیق شهیدم مجید قربانخانی مرسی که همجا هوامو داشتی  💟
دوستان من گوشیم شارژ نداره درمورد بعضی سوالا نیاز به چنتا پرسش هست اگه بعضی سوالات جواب نمیدم برای ه ...

ایدی نزاشتی

در مورد نتیجه کنکور من میگی لطفا؟ دندون قبول میشم امسال

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم

حست درمورد علی چیه ؟

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2706